Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 8177
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zarząd PO bez Schetyny, ale z Papajem

Wtorek, 26 listopada 2013, 11:16
Aktualizacja: 11:45
Autor: Angela
Jelenia Góra: Zarząd PO bez Schetyny, ale z Papajem
Fot. Archiwum
Podczas wczorajszej (25.11) Rady Regionu Dolnośląskiego PO, wybrano nowy zarząd partii. Do władz nie wszedł Grzegorz Schetyna. Z jeleniogórskich działaczy nie wybrano też posłanki Zofii Czernow ani prezydenta Jeleniej Góry Marcina Zawiła. Członkiem zarządu został natomiast były wiceprezydent Jeleniej Góry Hubert Papaj. – Teraz kurz bitewny już opadł i czas wziąć się do pracy – mówi H. Papaj.

Przypominamy, że po burzliwych wyborach przewodniczącym został Jacek Protasiewicz. Na wiceprzewodniczących wybrani zostali: Ewa Drozd, Cezary Przybylski, Stanisław Huskowski i Tomasz Smolarz. Sekretarzem regionu został Piotr Lech, a skarbnikiem regionu: Dolota Galant.

Członkowie zarządu to: Iwona Krawczyk, Jakub Szulc, Marek Łapiński, Dorota Gromadzka, Barbara Zdrojewska, Hubert Papaj, Łukasz Puźniecki, Katarzyna Mrzygłocka, Robert Jagła, Andrzej Jamrozik.

- Nie spodziewałem się, że to mnie wybiorą na reprezentanta naszego regionu, było to miłe zaskoczenie – mówi Hubert Papaj. – Najważniejsze jednak, że w dalszym ciągu region ma swojego reprezentanta, który będzie dbał o jego interesy. W minionej kadencji był to Jerzy Pokój, przez najbliższe cztery lata będę to ja. Jest za wcześnie, by mówić o pomysłach i planach, bo dopiero zakończyły się wybory. Nie będę też oceniał pracy poprzednika. Jestem otwarty na współpracę w jak najszerszym gronie. Moim zdaniem PO powinna mówić jednym głosem - podkreśla H. Papaj.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (56) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group