Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 2247
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

A-klasa: Zapowiedź XII kolejki A–klasy – kluczowe rozwiązania

Sobota, 1 listopada 2008, 19:25
Aktualizacja: 19:38
Autor: Mateusz Banaszak
Przedostatnia kolejka A–klasy może przynieść kluczowe rozwiązania do tego, kto zostanie mistrzem jesieni. Najbliżej tego osiągnięcia są piłkarze Orła Wojcieszów, ale żeby tak się stało piłkarzy czeka jeszcze długa wyboista droga.

Piłkarze z Wojcieszowa, nie mogą czuć się pewnie w roli lidera. Mający tyle samo punktów Pub Gol, czyha za plecami w wykorzystaniu szansy na przesuniecie się na pierwsze miejsce. Orzeł w niedziele zagra z bardzo niewygodnym dla siebie rywalem Piastem Bolków. Bolkowianie zajmują bardzo wysokie miejsce w tabeli i na pewno nie zamierzają tanio sprzedać skóry, a zdobyte punkty pomogą przesunąć się w góre tabeli.

Ciężkie zadanie czeka również ostatniego pogromcę z Dziwiszowa – Pub Gola Jelenia Góra, który w przedostatniej kolejce spotkań zagra na własnym stadionie z Łomnicą. O punkty będzie niezwykle trudno, bo łomniczanie w tej rundzie spisują się nadzwyczaj dobrze i z pewnością postawią jeleniogórzanom twarde warunki.

W najgorszej dla siebie sytuacjii jest Piast Dziwiszów, który nie może się otrząsnąć z kryzysu. O słabszej dyspozycji Piasta świadczy ostatnia wysoka porażka z Pub Golem. Dziwiszowianie wyraźnie zmęczeni tą rundą, aby myśleć o pogoni za liderem w spotkaniu z będacym w dobrej formie Woskarem – muszą zainkasowac trzy punkty. Jaki będzie układ czołówki? Dowiemy się w tej i następnej kolejce spotkań

Grupa I:
Niedziela – 2 listopada

Woskar Wojcieszyce – Piast Dziwiszów godz. 11:00
Piast Bolków – Orzeł Wojcieszów godz. 13:30
Gambit Chełmsko – Victoria Czadrów godz. 13:30
Pub Gol Jelenia Góra – KS Łomnica godz.13:30
Mitex Podgórzyn – Rudawy Janowice Wielkie godz. 13:30
Orzeł Mysłakowice – Pogoń Świerzawa godz. 13:30
Lesk Sędzisław – Chojnik Jelenia Góra godz. 13:30

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group