Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5951
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zapomnieli wywieźć świąteczne choinki

Czwartek, 22 lutego 2018, 16:44
Aktualizacja: Piątek, 23 lutego 2018, 7:29
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Zapomnieli wywieźć świąteczne choinki
Fot. Paweł Guszała
Już prawie dwa miesiące minęły od Bożego Narodzenia, a na jednym z jeleniogórskich osiedli nadal czuć klimat ostatnich świąt. Wszystko za sprawą choinek, które zalegają przy boksach na odpady. Co na to Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej?

Osiedle Podchorążych, a dokładniej ulica Kadetów - to tutaj przy boksach na odpady można zobaczyć świąteczne choinki. Stoją i czekają na wywóz. Czy ich sprzątanie na terenie miasta idzie tak wolno? Okazało się, że powód jest zupełnie inny.

- Choinki powinny stać przy boksach śmietnikowych i tak właśnie było. Jest już dawno po odbiorach tych choinek. Wszystkie były wywożone do Kostrzycy wraz z odpadami biodegradowalnymi. Dlaczego te nie zostały odebrane? Powiem szczerze, nie wiem. Nasza wina – przyznaje Zbigniew Rzońca, rzecznik MPGK.

Przedstawiciel Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej przeprosił i od razu podał termin, kiedy zaległości zostaną nadgonione. - Bijemy się w pierś, przeoczyliśmy te choinki. Jutro (23.02.) zostaną zabrane – mówi Z. Rzońca.

Czy gdzieś jeszcze w Jeleniej Górze są świąteczne choinki? Czekamy na komentarze Czytelników!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group