Sobota, 31 lipca
Imieniny: Heleny, Ignacego
Czytających: 2663
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zamiast rudery parking dla widzów?

Sobota, 28 maja 2011, 8:39
Aktualizacja: 8:40
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Zamiast rudery parking dla widzów?
Fot. Angela
Ogradzany jest teren przy Teatrze im. C. Kamila Norwida, gdzie od strony ulicy Sudeckiej wyburzony został zdewastowany budynek. Jak na razie jest to zabezpieczenie placu. Decyzja, na co zostanie ten teren przeznaczony, ma zapaść z końcem czerwca br.

Jedną z możliwości, o której mówiono jeszcze przed wyburzeniem ruiny budynku przy ul. Sudeckiej, jest utworzenie w tym miejscu wewnętrznego parkingu dla widzów. Jak mówi Bogdan Koca, dyrektor jeleniogórskiego teatru, jest kilka koncepcji na zagospodarowanie tego terenu.

- Nie potrafię powiedzieć na co przeznaczymy ten teren. W niedługim czasie ma się rozpocząć remont teatru i wówczas podejmiemy decyzje, co dalej z tym placem zrobimy. Jest to jednak proces, w którym czekamy na pewne decyzje, stąd jest jeszcze za wcześnie, by mówić o konkretach. Powinny się one pojawić w czerwcu – mówi Bogdan Koca.

Zdaniem mieszkańców przeznaczenie tego terenu pod parking było jednym z najtrafniejszych posunięć. Podczas spektakli wszystkie miejsca parkingowe wokół teatru oraz na bocznych ulicach są zastawione. Widzowie niejednokrotnie muszą krążyć w poszukiwaniu miejsca postoju, lub parkować na ulicach znacznie od teatru oddalonych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group