Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5416
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zakończenie wakacji z komisarzem Lwem

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 24 sierpnia 2017, 13:04
Aktualizacja: Piątek, 25 sierpnia 2017, 6:19
Autor: 112
Fot. Użyczone/KMP Jelenia Góra
Wczoraj (23.08) na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze przeprowadzono działania kończące tegoroczne wakacje. Z dziećmi spędzającymi letni wypoczynek w Jeleniej Górze spotkali się m.in. policjanci wraz z policyjną maskotką kom. Lwem.

Impreza odbyła się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” oraz w ramach realizowanego programu prewencyjnego „Bezpieczne Wakacje 2017”. Ze strony jeleniogórskiej policji udział w działaniach wzięli dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze, specjalista ds. prewencji kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze oraz komisarz Lew.

Służby mundurowe przygotowały dla dzieci liczne atrakcje. Policjanci i strażnicy miejscy przeprowadzili liczne konkursy dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa. Policjanci osobom zainteresowanym znakowali rowery w ramach akcji „STOP-rower oznakowany”, a kom. Lew uczestniczył w grach i zabawach z dziećmi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Knu_Pce 24-08-2017 16:32
Policyjna maskotka, komisarz Lew. Za komuny to, zapewne, milicyjną maskotką była butelka wódki. Na zdjęciu nr 6, szkoda mi dziecka odzianego w atrybuty do tłumienia zamieszek/obstawiania imprez masowych, podwyższonego ryzyka.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group