Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 7131
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zagrali dla Ali. Każdy grosz się liczył

Poniedziałek, 14 listopada 2011, 10:50
Aktualizacja: 10:54
Autor: Jakub Thauer
JELENIA GÓRA: Zagrali dla Ali. Każdy grosz się liczył
Fot. Jakub Thauer
Wczoraj, 13 listopada w jeleniogórskim klubie muzycznym Orient Express w dawnym budynku dworca kolejowego odbył się koncert charytatywny zorganizowany przez Igora Łapaja, ucznia III LO, z myślą o jego młodszej siostrze Ali, która za kilka dni ma mieć operację stopy.

– Liczę na to że będzie więcej niż tysiąc złotych, jeśli zebrana kwota przekroczy dwa tysiące złotych to będę bardzo szczęśliwy. Kwotą potrzebą na operację Ali jest 14 tysięcy na zabieg, a mnie satysfakcjonuje każda kwota. Tak na prawdę każdy grosz się teraz liczy. Już nie planujemy kolejnych akcji, ponieważ Ala ma na wtotek zaplanowaną operację. - powiedział Igor Łapaj

Oprócz występów formacji muzycznych w ramach imprezy odbyły się również licytacje oraz aukcje drobnych przedmiotów, z których dochód zostanie przeznaczony dla Ali Łapaj. W koncercie wzięli udział RAPVADEMECUM, GroWho (Besskitu + Masstiv), RE-GYPZ, MŁODZI POLSCY ZDOLNI w składzie ZAMAR, PERY, SMOLAK oraz debiutujący stand-uper Michał Pelichowski.

Przypomnijmy że Ala Łapaj od urodzenia nie potrafi chodzić o własnych siłach, potrzebuje kul. Niemalże całe swoje dzieciństwo spędziła w klinikach dziecięcych, przechodząc przy tym 14 operacji m.in. nóg i kręgosłupa. Aktualnie dziewczyna porusza się na wózku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group