Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 3737
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Praga: Zagrają w turnieju bez Ukrainek

Czwartek, 27 grudnia 2007, 15:12
Aktualizacja: 15:14
Autor: JEN
Praga: Zagrają w turnieju bez Ukrainek
Fot. ROB
Szczypiornistki KS Finepharm Carlos pojechały na turniej do czeskiej Pragi. Niestety, nie w pełnym składzie.

Zabrakło dwóch nowych zawodniczek pozyskanych z Galiczanki Lwów, które załatwiają w Ukrainie wizę na pobyt w Polsce oraz bez Iriny Latyszewskiej – leczącej kontuzję kolana. Również na tę przypadłość narzeka Katarzyna Jeż. Natomiast skończyły się kłopoty z kolanem Karoliny Kasprzak.

– Mam nadzieję, że skończą się kłopoty z kontuzjami wymienionych zawodniczek, a Anzhela Travyan i Kareryna D’Yaczenko wrócą z Ukrainy 2 stycznia 2008 r. – tak obiecały – i będą gotowe do gry przed rozpoczęciem drugiej rundy rozgrywek. Mam też nadzieję, że ominą kontuzje nasze zawodniczki (odpukać!) po turnieju w Czechach – powiedział trener Zdzisław Wąs.

Druga runda rozpoczyna się 5 stycznia 2008 r. i jeleniogórzanki tego dnia spotkają się w Gdańsku z liderkami ekstraklasy – Natą AZS AWFiS. Przypomnijmy, że w Jeleniej Górze nasze dziewczyny po bardzo słabych końcówkach obu części meczu przegrały dość pechowo 27:31 (12:17). Jeśli zagrają w komplecie i ze sportową złością, mogą się zrewanżować za przegraną u siebie, chociaż gospodynie są raczej zdecydowanym faworytem w tym pojedynku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group