Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy

Zagrają w turnieju bez Ukrainek

Audio

Czytaj na głos

Autor: JEN 1 min czytania

Szczypiornistki KS Finepharm Carlos pojechały na turniej do czeskiej Pragi. Niestety, nie w pełnym składzie.

Zabrakło dwóch nowych zawodniczek pozyskanych z Galiczanki Lwów, które załatwiają w Ukrainie wizę na pobyt w Polsce oraz bez Iriny Latyszewskiej – leczącej kontuzję kolana. Również na tę przypadłość narzeka Katarzyna Jeż. Natomiast skończyły się kłopoty z kolanem Karoliny Kasprzak.

– Mam nadzieję, że skończą się kłopoty z kontuzjami wymienionych zawodniczek, a Anzhela Travyan i Kareryna D’Yaczenko wrócą z Ukrainy 2 stycznia 2008 r. – tak obiecały – i będą gotowe do gry przed rozpoczęciem drugiej rundy rozgrywek. Mam też nadzieję, że ominą kontuzje nasze zawodniczki (odpukać!) po turnieju w Czechach – powiedział trener Zdzisław Wąs.

Druga runda rozpoczyna się 5 stycznia 2008 r. i jeleniogórzanki tego dnia spotkają się w Gdańsku z liderkami ekstraklasy – Natą AZS AWFiS. Przypomnijmy, że w Jeleniej Górze nasze dziewczyny po bardzo słabych końcówkach obu części meczu przegrały dość pechowo 27:31 (12:17). Jeśli zagrają w komplecie i ze sportową złością, mogą się zrewanżować za przegraną u siebie, chociaż gospodynie są raczej zdecydowanym faworytem w tym pojedynku.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka