Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6233
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zagrają niższe ligi piłkarskie

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 30 września 2011, 13:55
Aktualizacja: 13:57
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend po raz kolejny w walce o ligowe punkty na boisku pojawią się zawodnicy występujący w piłkarskich klasach A i B.

8. kolejka klasy A – grupa I
Piast Bolków - Orzeł Lubawka 2 października, 15:00
KS Łomnica - Czarni Strzyżowiec 2 października, 15:00
Victoria Czadrów - Julia Szklarska Poręba 2 października, 12:00
Nysa Wolbromek - Pogoń Świerzawa 2 października, 11:00
Halniak Miłków - Chojnik Jelenia Góra 2 października, 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Orzeł Mysłakowice 2 października, 15:00
Pub Gol Jelenia Góra - Mitex Podgórzyn 2 października, 14:30

8. kolejka klasy A – grupa II
Orzeł Platerówka - Jaśnica Opolno Zdrój 2 października, 15:00
Pogoń Markocice - Włókniarz Leśna 2 października, 15:00
Gryf Gryfów Śląski - LZS Radostów 2 października, 15:00
Sudety Giebułtów - Kwisa Świeradów Zdrój 2 października, 15:00
Stella Lubomierz - Chmielanka Chmieleń 2 października, 15:00
Cosmos Radzimów - Bazalt Sulików 2 października, 15:00
Błękitni Studniska Dolne - Skalnik Rębiszów 2 października, 11:00

8. kolejka klasy A – grupa III
LKS Ocice - Hutnik Pieńsk 2 października, 13:00
LZS Łaziska - Iskra Łagów 2 października, 14:30
Cosmos Milików - GKS Iwiny 2 października, 11:00
Górnik Węgliniec - Sparta Zebrzydowa 2 października, 11:00
LZS Radogoszcz - GKS Tomaszów Bolesławiecki 2 października, 15:00
Przyszłość Dłużyna - Jawa Otok 2 października, 15:00
KS Łąka - Olimpia Jędrzychowice 2 października, 11:00

6. kolejka klasy B – grupa I
Amfibolit Leszczyniec - LZS Janiszów 2 października, 11:00
Bóbr Marciszów - Uran Okrzeszyn 2 października, 11:00
Spójnia Sady - Orły Lipienica 2 października, 11:00
Dragon Miszkowice - Dolomit Pisarzowice 2 października, 11:00
Bóbr Opawa - Lesk Sędzisław 2 października, 11:00
Gnejs Ogorzelec - Czarni Przedwojów 2 października, 15:00

8. kolejka klasy B – grupa II
LZS Kostrzyca - Lechia Piechowice 2 października, 11:00
Juvenia Rybnica - Bobry Wojanów 2 października, 15:00
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica - Pogoń Wleń 2 października, 11:00
Hottur Borowice - Gol Jelenia Góra 2 października, 15:00
Potok Karpniki - Sokół Sokołowiec 2 października, 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - Lotnik II Jeżów Sudecki 2 października, 11:00
KS Maciejowa - Pub Gol II Jelenia Góra 2 października, 12:00

6. kolejka klasy B – grupa III
Bazalt Wojciechów - Granica Miłoszów 2 października, 15:00
Olsza II Olszyna Lubańska - Kwisa Mroczkowice 2 października, 11:00
LKS Świecie - KS Pasiecznik 2 października, 15:00
LZS Pisarzowice - LZS Henryków 2 października, 15:00
LZS Kościelnik - Rolnik Rząsiny 2 października, 15:00
Pauzuje Fatma Pobiedna

6. kolejka klasy B – grupa IV
LZS Kotliska - Orliki Węgliniec 2 października, 15:00
Chrobry Nowogrodziec - Granit Gierałtów 2 października, 15:00
Kwisa Kierżno - LZS Brzeźnik 2 października, 15:00
Roan Tomisław - LZS Niwnice 2 października, 15:00
LZS Sobota - Rybak Parowa 2 października, 15:00
Pauzuje TS Parzyce

6. kolejka klasy B – grupa V
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - LKS Kraśnik Dolny 2 października, 11:00
Zbylut Zbylutów - Kolonia Bolesławiec 2 października, 14:00
LKS Mierzwin - Znicz Kruszyn 2 października, 11:00
KS Stare Jaroszowice - LKS Dobra 2 października, 11:00
KS Trzebień - GKS Gromadka 2 października, 11:00
Majdan Bolesławice - LZS Nowa 2 października, 15:00

5. kolejka klasy B – grupa VI
LZS Porajów-Kopaczów - LZS Radomierzyce 2 października, 11:00
Piast Czerwona Woda - Orzeł Kostrzyna 2 października, 15:00
Nysa II Zgorzelec - LZS Zaręba 2 października, 11:00
WKS Żarki Średnie - WKS Działoszyn/Krzewina 2 października, 11:00
LZS Ręczyn - Sudety Sieniawka 2 października, 11:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group