Wtorek, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1886
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zagraj jazz i wygraj Złotego Krokusa!

Poniedziałek, 6 czerwca 2011, 11:36
Aktualizacja: 11:40
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Zagraj jazz i wygraj Złotego Krokusa!
Fot. ...
Jeleniogórskie Centrum Kultury w Jeleniej Górze zaprasza wszystkich melomanów do stolicy Karkonoszy na spotkanie z mistrzami polskiego i światowego jazzu. Wprawdzie impreza odbędzie się jesienią, ale już teraz trzeba pomyśleć o udziale w niej i zgłosić do końca czerwca swój akces.

Jubileuszowy, X. Międzynarodowy Krokus Jazz Festiwal odbędzie się w dniach 21. – 29. października 2011r. W ramach Festiwalu organizowany jest w dniach 21. – 23. października br. otwarty konkurs „Powiew Młodego Jazzu” o nagrodę „Złotego Krokusa”, w których mogą wziąć udział polskie i niemieckie amatorskie zespoły jazzowe.

Główną nagrodą Konkursu jest statuetka „Złotego Krokusa” i nagroda pieniężna w wysokości 5 tysięcy złotych.
Nową ofertą Festiwalu są warsztaty jazzowe w Niemczech, na które zapraszamy muzyków i zespoły jazzowe w terminie 24. – 29. października w Bautzen. Krokus Jazz Festiwal realizowany jest we współpracy Jeleniogórskiego Centrum Kultury z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen w ramach trzyletniego polsko-niemieckiego projektu „Od fundamentów po szczyty” 2010-2012.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 30 czerwca 2011 r.

Regulamin Konkursu oraz Karty Zgłoszeń do pobrania znajdują się na stronach: www.jck.pl, www.krokusjazzfestiwal.pl oraz www.jeleniagora-bautzen.eu Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007 – 2013

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group