Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 7796
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zagęszczenie konkurencji na Orlim

Sobota, 12 września 2009, 7:41
Aktualizacja: Niedziela, 13 września 2009, 8:06
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Zagęszczenie konkurencji na Orlim
Fot. rylit
Na rogu ulic Rataja i Cieplickiej powstaje kolejny większy sklep, tym razem z sieci „Netto”. Będzie to trzeci tego typu punkt handlowy, który stanie pod nosem pozostałych: Biedronki i Lidla.

Sklep z sieci „Netto” w Cieplicach ma zostać otwarty w połowie grudnia br. Obecnie takich punktów jest w Polsce 167, m.in. w Kowarach i Lwówku Śląskim. 24 września „Netto” zostanie otwarte w Karpaczu.

W Cieplicach natomiast trwają prace budowlane prowadzone przez firmę Marc bud, która na temat tego co dzieje się za blaszanym ogrodzeniem nie chce mówić zbyt wiele. Sławomir Nitek, rzecznik prasowy sieci sklepów „Netto” natomiast informuje, że cieplicki punkt ma mieć powierzchnię 660 metrów. W jego asortymencie znajdą się przede artykuły spożywcze, w tym nabiał, pieczywo, kasze i inne. Dostępna będzie też chemia, oraz cotygodniowa specjalna oferta przemysłowa.

Na nasze pytanie czy inwestor nie boi się konkurencji Sławomir Nitek odpowiada: – To nasza konkurencja powinna się bać. Myślę, że klienci szybko się do nas przekonają. Tak było w pozostałych punktach, które otwieraliśmy. Będziemy konkurencyjni dla innych nie tylko cenami, ale również dużym wyborem towarów markowych, których będziemy mieli więcej niż pozostali – słyszymy.

Cieplickie „Netto” ma zatrudniać około 12 osób. Nabór pracowników właściciele planują na październik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
760
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group