Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 7119
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żacy powalczyli o Puchar Prezesa KKS–u Jelenia Góra

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 28 lutego 2012, 1:06
Aktualizacja: 1:08
Autor: MDvR
Fot. użyczone
7 klubów wzięło udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków o Puchar Prezesa KKS „Jelenia Góra” rozegranego 26 lutego w sali MOS–u przy ul. Złotniczej. Zdecydowanie najlepszym zespołem byli gospodarze – KKS MOS Jelenia Góra, który wygrał pięć spotkań, dokładając do tego remis.

Wyniki:
KKS MOS Jelenia Góra - Karkonosze Jelenia Góra I 3:0
KKS MOS Jelenia Góra - Olimpia Kowary 2:0
KKS MOS Jelenia Góra - Lechia Piechowice 3:0
KKS MOS Jelenia Góra - Karkonosze Jelenia Góra II 0:0
KKS MOS Jelenia Góra - Lotnik Jeżów Sudecki 5:0
KKS MOS Jelenia Góra - Pogoń Wleń 2:0
Karkonosze Jelenia Góra I - Lechia Piechowice 0:0
Karkonosze Jelenia Góra I - Olimpia Kowary 0:0
Karkonosze Jel. Góra I - Karkonosze Jel.Góra II 3:0
Karkonosze Jelenia Góra I - Lotnik Jeżów Sudecki 0:3
Karkonosze Jelenia Góra I - Pogoń Wleń 0:0
Karkonosze Jelenia Góra II - Lechia Piechowice 0:1
Karkonosze Jelenia Góra II - Olimpia Kowary 0:2
Karkonosze Jelenia Góra II - Lotnik Jeżów Sudecki 0:1
Karkonosze Jelenia Góra II - Pogoń Wleń 0:1
Olimpia Kowary - Pogoń Wleń 0:1
Pogoń Wleń - Lotnik Jeżów Sudecki 0:2
Olimpia Kowary - Lotnik Jeżów Sudecki 1:2
Lotnik Jeżów Sudecki - Lechia Piechowice 3:2
Lechia Piechowice - Pogoń Wleń 0:1
Olimpia Kowary - Lotnik Jeżów Sudecki 1:2

Kolejność końcowa:
1.KKS MOS Jelenia Góra
2.Lotnik Jeżów Sudecki
3.Pogoń Wleń
4.Olimpia Kowary
5.Karkonosze Jelenia Góra I
6.Lechia Piechowice
7.Karkonosze Jelenia Góra I

Najlepszy zawodnik : Niewiadomski Jakub - KKS MOS Jelenia Góra

Najlepszy bramkarz :Biernat Kacper - KKS MOS Jelenia Góra

Najlepszy strzelec: Milewski Mikołaj - Lotnik Jeżów Sudecki

Składy drużyn jeleniogórskich:

KKS MOS Jelenia Góra
Andruszkiewicz Maciej, Bak Stanisław, Bednarzewski Oskar,Biernat Kacper Firmanty Kuba, Gil Dawid, Juszczyk Kamil, Niewiadomski Kuba, Piętka Kamil, Pleskacz Mikołaj, Rutkowski Mateusz, Smak Oskar,Wilski Mateusz, Ziemniewicz Kamil – trener Królikowski Grzegorz

MKS Karkonosze Jelenia Góra I
Ciura Marcin, Dubicki Błażej, Gumny Patryk, Gronowski Jakub, Jasiński Patryk, Malko Jakub, Mysłek Michał, Oleksin-Kodź Oliwer, Pyrus Michał, Siwek Kacper, Smolarek Patryk, Stankowski Arkadiusz, Stoplicki Michał, Szandurski Michał – trener Bijan Wojciech

MKS Karkonosze Jelenia Góra II
Chałupka Kacper, Chądzyński Mateusz, Gałek Sebastian, Kamiński Bartosz, Pieńkowski Patryk, Skrzypiec Nikodem, Włoszczyński Krystian, Zakrzewski Gracjan, Zieliński Marcel - trener Wichowski Jarosław

Sędzia główny turnieju: Szpak Wojciech

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~smuta 28-02-2012 20:56
no tak faktycznie klubow jest siedem

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group