Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy

Zabłysnęli muzyczną dojrzałością

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Najlepsi uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia wystąpili dziś w koncercie semestralnym w Filharmonii Dolnośląskiej. Udowodnili, że nie przez przypadek należą do czołówki muzykującej młodzieży w Jeleniej Górze.

Sala Miodowa Filharmonii Dolnośląskiej wypełniła się publicznością złożoną głównie z bliskich i rodzin występujących. Byli też nauczyciele młodych adeptów sztuki muzycznej z dyrektorką PSM I i II st. im. Moniuszki Urszulą Borkowską na czele. Zaproszenie na koncert przyjęła Anna Ragiel, zastępczyni przewodniczącego rady miejskiej.

Agnieszka Cel zapowiadała kolejno występujących uczniów, którzy swoją grą oczarowali publiczność. Mimo młodego wieku i jeszcze niewielu osiągnięć w muzycznym, krótkim życiorysie, wykonawcy zabłysnęli dojrzałością, wyczuciem nastroju i oddaniem klimatów właściwych poszczególnym dziełom.

Duże brawa należą się nie tylko wykonawcom, lecz także – nauczycielom. Godna podziwu jest wytrwałość wszystkich uczniów PSM, którzy muszą godzić obowiązki szkolne z nauką muzyki. Przed nimi coraz bliżej dwa tygodnie ferii. Na pewno odpoczną, czego im życzymy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka