Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Zabrakło doświadczenia

Audio

Czytaj na głos

Autor: Łukasz Stawski 1 min czytania

UKS przegrywa w Złotoryi w trzech setach

W meczu II kolejki Dolnośląskiej Juniorów młodzi siatkarze UKS Jelenia Góra przegrali na wyjeździe z KKS Ren-Bud Złotoryja 3:0 (25:18, 25:19, 25:14)
Przebieg dwóch pierwszych setów pojedynku był bardzo podobny. Na początku obu partii gospodarze ze Złotoryi uciekali jeleniogórzanom na kilka punktów i mimo ambitnej postawy w drugiej części setów podopieczni trenera Jerzego Sarny nie byli już w stanie odrobić straconego dystansu. Trzeci set był partią bez historii i nasi siatkarze przegrali go gładko do 14. - Chłopcy przegrywają na razie z rówieśnikami z innych klubów głównie brakiem doświadczenia - mówi trener J. Sarna. Brakuje nam także trochę lepszego przyjęcia oraz jednego blokującego środkowego. Liczymy jednak że ogranie w DLJ zaprocentuje w kolejnych meczach i nasza gra będzie coraz lepsza i skuteczniejsza.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka