Sobota, 27 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Zabójca sprzed dworca stanie przed sądem

Audio

Czytaj na głos

Autor: Agrafka 1 min czytania

56–letni Zbigniew E., który zasztyletował na przystanku przy ulicy 1 Maja Sebastiana B., odpowie przed sądem za zabójstwo.

Do głośnego zdarzenia doszło 2 maja, w biały dzień przy ulicy 1 Maja blisko dworca PKP. Na przystanku autobusowym, gdzie niepełnosprawny Sebastian B. wraz z konkubiną pili alkohol, doszło do sprzeczki ze Zbigniewem E., którego kobieta poprosiła o papierosa. Ten odmówił i wulgarnie się do niej odezwał. Sebastian B. zwrócił mężczyźnie uwagę. E. wyjął nóż z kieszeni, ugodził wymienionego w szyję i odszedł. Poszkodowany zmarł wskutek wykrwawienia się i zachłystnięcia się krwią.

Zbigniew E. nie przyznał się do zabójstwa i przedstawił swoją wersję zdarzeń. Prokurator rejonowy w Jeleniej Górze skierował do sądu akt oskarżenia. Zabójcy grozi kara od 8 do 25 lat więzienia, a nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka