Sobota, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 5810
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zablokowała bramę przy ul. Bankowej

Niedziela, 17 lutego 2013, 6:53
Aktualizacja: 7:23
Autor: SM
Jelenia Góra: Zablokowała bramę przy ul. Bankowej
Fot. SM
Całkowitym brakiem wyobraźni wykazała się kierująca, która w czwartek (14.02) zaparkowała na chodniku przy ulicy Bankowej w Jeleniej Górze, blokując wjazd na podwórko. Jej pojazd odholowano.

Do dyżurnego straży miejskiej wpłynęło kilka zgłoszeń o zablokowanym wjeździe w tym miejscu. Kobieta pozostawiła volkswagena przed bramą wjazdową na podwórko, mimo że był tam wyraźny napis, że jest to brama automatyczna i obowiązuje przy niej zakaz zatrzymywania.

- Należy dodać, że w tym miejscu obowiązuje również ustawiony zaraz za skrzyżowaniem z ul. Krótką znak B-36 (zakaz zatrzymywania) z tabliczką informującą o odholowywaniu pojazdów – dodaje Artur Wilimek, rzecznik Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Strażnicy ustalili właścicielkę pojazdu jednak nie udało się z nią skontaktować. W związku z tym, że zaparkowany samochód powodował duże utrudnienia w ruchu, potwierdzone zgłoszeniami mieszkańców, podjęto decyzję o odholowaniu auta. Nierozważna kierująca zapłaciła nie tylko mandat za pozostawienie auta w miejscu niedozwolonym, ale i poniosła koszty holowania pojazdu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group