Reklama
Sobota, 6 czerwca
15°C Jelenia Góra

Za lejce po pijaku

Audio

Czytaj na głos

Pijanego w sztok woźnicę zatrzymali policjanci w Kaczorowie. Mężczyzna powoził zaprzęgiem mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Autor: TEJO 1 min czytania

Uwagę patrolu policji zwrócił w minionym tygodniu sposób jazdy zaprzęgu, a w zasadzie fakt, że prowadził go sam koń, bo 50-letni woźnica spał. Na szczęście zwierzę szło zgodnie z przepisami i nie spowodowało zagrożenia w ruchu drogowym.

Woźnicę, który nie wylewał za kołnierz, czeka sprawa karna za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do roku więzienia.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brukarstwo ukladanie kostki brukowej granitowej Brukarstwo ukladanie kostki brukowej granitowej Usługi budowlane Karpacz Do uzgodnienia Brak zdjęcia Menedżer Recepcji / Zastępca Menedżera Obiektu - Turkusowa Wyspa - Dolina Bobru Dam pracę Jelenia Góra Cena Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka