Środa, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 8012
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Za dużo wypił i (po)legł

Sobota, 19 lutego 2011, 8:22
Aktualizacja: 8:23
Autor: AW SM
Wczoraj po południu dyżurny Straży Miejskiej otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na jezdni, w okolicy skrzyżowania ulic Jana Pawła II i Sobieskiego leży mężczyzna.

Przybyły na miejsce patrol SM zastał leżącego mężczyznę na pasie zieleni, pomiędzy jezdniami. Nogi mężczyzny wystawały na lewy pas jezdni. W miejscu, w którym leżał powodował utrudnienia w ruchu, ale przede wszystkim stwarzał zagrożenie zarówno dla siebie jak i kierujących pojazdami.

Od leżącego mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Nie był w stanie poruszać się o własnych siłach, a na zadawane pytania odpowiadał bełkotliwie i niezrozumiale. W związku z tym, iż nie posiadał przy sobie żadnego dokumentu tożsamości, a komunikacja słowna była niemożliwa, nie udało się ustalić jego personaliów.

Nietrzeźwy mężczyzna został przewieziony przez patrol SM do Komisariatu I Policji i osadzony w PDOZ. Dodajmy, że nie jest to odosobniony przypadek, kiedy służby mundurowe ratują zdrowie, a nawet życie osobom, które nadużyły alkoholu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group