Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 7102
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Z pomaganiem każdemu do twarzy

Wtorek, 8 grudnia 2009, 8:04
Aktualizacja: 8:05
Autor: Karolina
REGION: Z pomaganiem każdemu do twarzy
Fot. Karolina
Rozpoczął się czas przedświątecznych zbiórek dla najbardziej potrzebujących. Mieszkańcy Piechowic mogą pomóc przy okazji zakupów w nowo otwartym markecie „Biedronka”. Wczoraj pojawili się tam wolontariusze z puszkami Polskiego Czerwonego Krzyża.

Od godziny 11.30 zbierane są datki od klientów sklepu. Wolontariusze czekają przy kasach, ubrani w charakterystyczne koszulki i zaopatrzeni w specjalne identyfikatory. Pomagają przy pakowaniu zakupionych towarów do reklamówek PCK.

– Zbieramy na dzieci. Tak, jak w zeszłym roku” – powiedział jeden z wolontariuszy. Klienci marketu chętnie zapełniają czerwone puszki. Cel jest szczytny, a my mamy okazję do podzielenia się z najuboższymi.

– Polski Czerwony Krzyż od 90 lat niesie pomoc potrzebującym osobom. Nasza działalność możliwa jest dzięki ofiarności darczyńców. Każda nawet najmniejsza pomoc pozwala nam prowadzić działania na rzecz osób potrzebujących – informuje organizacja. Pomóc możemy także wysyłając sms, wpłacając pieniądze na konto PCK albo oddając krew.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1051
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group