Poniedziałek, 22 kwietnia
Imieniny: Kai, Łukasza
Czytających: 15660
Zalogowanych: 32
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z Jelonką.com do Teatru im. Norwida

Wtorek, 10 kwietnia 2012, 11:09
Aktualizacja: 11:11
Autor: Organizator
JELENIA GÓRA: Z Jelonką.com do Teatru im. Norwida
Fot. RED
Teatr im. Norwida zaprasza na swoje spektakle: “jedenasta szenaście” i “Wojna bajek”. Dla Czytelników – bezpłatne wejściówki.

Dwa odrębne światy dwóch skrajnie różnych bohaterów, a wszystko zawarte we wspólnym zbiorze współczesnej rzeczywistości w zderzeniu z młodzieńczym pędem ku przyjemnościom życia zestawionym z bólem egzystencji wieku podeszłego. Oto zarys duodramu „jedenasta szesnaście”, którego reżyserii – na podstawie własnego tekstu – podjął się Rafał Matusz. Kreacje postaci to zasługa Irminy Babińskiej oraz Igora Kowalika. Warto zobaczyć! Spektakle: 11 kwietnia (środa) oraz 14 kwietnia (sobota) na scenie studyjnej o godz. 19.

Zajęta codziennością matka, ojciec – pracujący zagranicą i tylko od czasu do czasu odwiedzający dom. I osamotnione dziecko, któremu towarzyszą pozornie najwierniejsi “przyjaciele”: komputer, gry, internet. Zaś w pokoju, na najwyższej półce – zakurzone i “zakazane” książki, których wyciągnięcie może skończyć się różnie – bajki lat naszego dzieciństwa... Tak zaczyna się sztuka, w której zarówno widz młody jak i ten starszy znajdzie coś dla siebie: “Wojna bajek” Bogdana Kocy w reż. autora. Spektakle: 13 kwietnia (piątek) g.19.00, 14 kwietnia (sobota) g.17.00 oraz 15 kwietnia (niedziela) g.17.00 na dużej scenie Teatru im. Norwida.

Na każdy spektakl Teatr rozdaje po jednej podwójnej wejściówce do odbioru w kasie Teatru na hasło „Jelonka.com” na godzinę przed sztuką.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy uważam że Poczta Polska:

Oddanych
głosów
695
wymaga dużej restrukturyzacji
66%
wymaga likwidacji
19%
jest dobrze jak jest
16%
 
Głos ulicy
Zagłosujemy na obecnego burmistrza
 
Miej świadomość
Sąsiedzi w kieszeni Putina?
 
Rozmowy Jelonki
Dzieci wypoczywały w Brennej
 
112
Jelenia Góra: Jerzy Łużniak zostaje w urzędzie
 
Polityka
Jerzy Łużniak nadal prezydentem!
 
Aktualności
Pożar Biedronki na ul. Sudeckiej
 
Aktualności
Trwa oczekiwanie na wyniki w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group