Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 9114
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z Jelonką.com do Teatru im. Norwida

Wtorek, 10 kwietnia 2012, 11:09
Aktualizacja: 11:11
Autor: Organizator
JELENIA GÓRA: Z Jelonką.com do Teatru im. Norwida
Fot. RED
Teatr im. Norwida zaprasza na swoje spektakle: “jedenasta szenaście” i “Wojna bajek”. Dla Czytelników – bezpłatne wejściówki.

Dwa odrębne światy dwóch skrajnie różnych bohaterów, a wszystko zawarte we wspólnym zbiorze współczesnej rzeczywistości w zderzeniu z młodzieńczym pędem ku przyjemnościom życia zestawionym z bólem egzystencji wieku podeszłego. Oto zarys duodramu „jedenasta szesnaście”, którego reżyserii – na podstawie własnego tekstu – podjął się Rafał Matusz. Kreacje postaci to zasługa Irminy Babińskiej oraz Igora Kowalika. Warto zobaczyć! Spektakle: 11 kwietnia (środa) oraz 14 kwietnia (sobota) na scenie studyjnej o godz. 19.

Zajęta codziennością matka, ojciec – pracujący zagranicą i tylko od czasu do czasu odwiedzający dom. I osamotnione dziecko, któremu towarzyszą pozornie najwierniejsi “przyjaciele”: komputer, gry, internet. Zaś w pokoju, na najwyższej półce – zakurzone i “zakazane” książki, których wyciągnięcie może skończyć się różnie – bajki lat naszego dzieciństwa... Tak zaczyna się sztuka, w której zarówno widz młody jak i ten starszy znajdzie coś dla siebie: “Wojna bajek” Bogdana Kocy w reż. autora. Spektakle: 13 kwietnia (piątek) g.19.00, 14 kwietnia (sobota) g.17.00 oraz 15 kwietnia (niedziela) g.17.00 na dużej scenie Teatru im. Norwida.

Na każdy spektakl Teatr rozdaje po jednej podwójnej wejściówce do odbioru w kasie Teatru na hasło „Jelonka.com” na godzinę przed sztuką.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group