Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 5676
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba - Karpacz/ region: „Wzrok” wypatrzył nowe miejsce

Czwartek, 27 sierpnia 2009, 7:37
Aktualizacja: 7:40
Autor: Ania
Zakład Mikrochirurgii Oka „Wzrok” wyprowadza się ze Szklarskiej Poręby i przenosi do Karpacza. Właściciele firmy wydzierżawili już budynek przy Centrum Pulmonologii i Alergologii.

W miniony weekend ostatnie operacje oczu przeprowadzono w starej siedzibie. Od najbliższego poniedziałku pacjenci znanej nie tylko w naszym regionie kliniki, będą leczyć się w Karpaczu. Firma Prestomax S. A., właściciel kliniki, nie chce już dzierżawić budynków od gminy Szklarska Poręba, ponieważ czynsz według zarządu jest zbyt wysoki. Miasto podwyższyło go znacznie w ubiegłym roku.

Wiadomo też, że firma w sądzie będzie ubiegać się o zwrot nakładów, włożonych w dzierżawione w Szklarskiej Porębie budynki. Sporna kwota to aż jeden milion osiemset tysięcy złotych.

W Szklarskiej Porębie zostanie jeden budynek, należący do Prestomax-u. Znany jest, jako Willa „Oko III” Zarząd firmy nie zdecydował jeszcze, na co go przeznaczy.

Prawdopodobnie klinika „Wzrok” będzie nie tylko dzierżawić budynek od Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu, ale i współpracować z nim. Staje się więc miejscem, gdzie będzie można leczyć coraz więcej schorzeń. Czy tak będzie, przekonamy się w najbliższej przyszłości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1196
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group