Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 11348
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Wystawa fotografii “Krajobraz i ludzie Gór Izerskich” w Piechowicach

Wtorek, 1 lipca 2014, 8:00
Aktualizacja: 8:02
Autor: Manu
Piechowice: Wystawa fotografii “Krajobraz i ludzie Gór Izerskich” w Piechowicach
Fot. Organizator
Od piątku (4 lipca) do końca lipca od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00 w galerii Cztery Pory Roku w Piechowickim Ośrodku Kultury będzie można zwiedzać wystawę fotografii pogranicza pt. “Krajobraz i ludzie Gór Izerskich”. Organizatorem ekspozycji jest Turistický region – Jizerské Hory.

Wystawa fotograficzna jest efektem wspólnych warsztatów fotograficznych organizowanych dla fotografów z polskiej i czeskiej strony Gór Izerskich prowadzonych Jiřego Stránskiego.

Jiří Stránský (rocznik 1981) pochodzi z Jablonca nad Nysą. Od roku 2008 jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów. W czerwcu 2010 r. otrzymał tytuł QEP, przyznawany przez Europejską Federację Profesjonalnych Fotografów, który posiada tylko 13. fotografów krajobrazu w Europie. We wrześniu 2010 r. zdobył pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie fotograficznym FEP European Professional Photographer of the Year Awards.

- Zawsze uwielbiałem podróże. Jest to dla mnie źródło relaksu, inspiracji i niezliczonych doświadczeń – mówi Jiří Stránský. - Stopniowo jednak zdałem sobie sprawę, że moje zdjęcia mogą pomóc ludziom uświadomić sobie, jak piękna jest przyroda wokół nas i musi być chroniona, nie tylko dla nas, ale i dla naszych dzieci.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group