Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 4261
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wystartuje w półmaratonie wspierając Chojnika

Wiadomości: Szkocja/Jelenia Góra
Wtorek, 29 maja 2012, 13:36
Aktualizacja: 13:36
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Paweł Juszczak rozpoczął przygotowania do półmaratonu. Już po raz trzeci były zawodnik Chojnika Jelenia Góra pobiegnie na odcinku 21km, a będzie to miało miejsce 18 sierpnia w Szkocji. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego bo przecież wiele osób biega, Paweł ma w tym jednak szlachetny cel, swój trud i pot zamieni na monety, które jak co roku przekaże na działalność KS Chojnik.

Jest to bardzo miły i wręcz bohaterski czyn Pawła, który pomimo urazów jakie pozostały po przygodzie z piłką wspina się na szczyt możliwości. Aby otrzymać środki finansowe nasz bohater musi zameldować się na mecie. Nie mam słów uznania dla Pawła, wiele zrobiłem dla naszego klubu, ale heroizm naszego byłego zawodnika jest czynem nad czynami i jeśli ktoś biegł na długim dystansie to wie jak wiele kryzysów trzeba przetrwać, aby dobiec do celu – podsumował Dariusz Michałek.

Wraz ze wszystkimi zespołami oraz działaczami i sympatykami klubu Chojnik trzymamy kciuki za naszego bohatera. Każdy z nas może zostać bohaterem i przyłączyć się do tak wielkiej inicjatywy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~:) 29-05-2012 13:54
RESPECT PAWEŁ JUSZCAAK

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group