Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 4317
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wyścigi wraków nadal bardzo popularne

Poniedziałek, 25 marca 2019, 7:46
Aktualizacja: Czwartek, 28 marca 2019, 8:12
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wyścigi wraków nadal bardzo popularne
Fot. Tomek Raczyński
Za nami VII edycja wyścigu wraków, organizowanego przez grupę Jelenie Wraki. Wczoraj (24.03) na terenie poligonu JST Strzelec przy Al. Solidarności w Jeleniej Górze zabawa trwała praktycznie od rana do wieczora, co pozwoliło wyłonić zwycięzców.

O ciągłej popularności imprezy może świadczyć fakt, że na liście startowej VII edycji znalazło się 90 załóg i organizatorzy nie musieli długo czekać, aby zebrać chętnych.

Celem zawodów jest dobra zabawa, doskonalenie umiejętności prowadzenia samochodu w trudnych warunkach, rywalizacja sportowa z dużą dawką adrenaliny oraz integracja ludzi o podobnej pasji - podkreślają organizatorzy z Jelenie Wraki.

Zgodnie z regulaminem, do zawodów dopuszcza się wszystkie samochody osobowe (z wyjątkiem Fiata 126p), których wartość nie przekracza 1 tysiąca złotych. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy - minimum kat. B. Warto podkreślić, że organizatorzy dbają też o bezpieczeństwo, wydzielając strefy dla kibiców w odpowiednich odległościach, a u kierowców biorących udział w wyścigu badany jest stan trzeźwości, aby wykluczyć ewentualne osoby pod wpływem alkoholu.

W VII edycji wyścigu zwyciężył Mirosław Baranowski (Izzy service), drugie miejsce przypadło załodze Sebastian Kocoń/ Arkadiusz Węgielewski (Seba Team), a trzecie miejsce zajął Tomasz Jaśkiewicz (Tomaszino Team).

Twoja reakcja na artykuł?

48
62%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
1%
Nudzi
4
5%
Smuci
11
14%
Złości
13
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (104)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1035
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group