Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 9245
Zalogowanych: 23
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wyprodukowane pod Śnieżką – piękne, smaczne, zdrowe

Niedziela, 29 sierpnia 2021, 10:27
Aktualizacja: 10:27
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wyprodukowane pod Śnieżką – piękne, smaczne, zdrowe
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami 19. edycja Wystawy Produktów Regionalnych "Wyprodukowano pod Śnieżką", która została przeniesiona przez organizatora - Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego - w czasie i lokalizacji.

KARR planuje, aby co roku impreza odbywała się pod koniec wakacji, a nie jak w poprzednich latach - na początku września. Zmieniono też lokalizację, bowiem wystawa miała miejsce na placu przy ul. Wiłkomirskiego na Zabobrzu, a wcześniej był to Plac Ratuszowy w centrum Jeleniej Góry. Zmiana pozwoliła na zaproszenie większej liczby wystawców i dodatkowe atrakcje, ale przy uzależnieniu od pogody - skutkowała też stąpaniem po błocie, po opadach deszczu.

Podczas imprezy można było skorzystać z oferty wielu wystawców, którzy produkują rękodzieła, miody i inne produkty gastronomiczne. Nie zabrakło też części artystycznej z pokazem i warsztatami bębniarskimi, pokazem tańca afrykańskiego i orientalnego, korowodu czarownic (zlotu polskich pilotek), a także występów na scenie takich zespołów jak Alastair S. Edwards, Podgórzanie, Izerskie Bogdanki, Sołtysowe Gryfinki, AGAT, a także Adama Wolaka, a na finał wystąpił zespół Paper, Paper. Były też atrakcje dla najmłodszych, tj. dmuchańce, gry i zabawy oraz akcja segregacja z MPGK.

Ważną częścią imprezy jest część konkursowa podczas której jury przyznaje Jelonki dla "Najciekawszego produktu karkonoskiego" oraz "Karkonoskiego Produktu Spożywczego".

Twoja reakcja na artykuł?

45
62%
Cieszy
7
10%
Hahaha
6
8%
Nudzi
2
3%
Smuci
4
5%
Złości
9
12%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1002
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group