Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6767
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyprawka dla małych czytelników

Wiadomości: Podgórzyn
Sobota, 14 września 2019, 11:15
Aktualizacja: Niedziela, 15 września 2019, 6:44
Autor: WAC
Fot. UG Podgórzyn
Wyprawka czytelnicza na dobry start czeka na wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, które są zapisane lub zapiszą się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Podgórzynie.

Wyprawki czytelnicze trafią do małych czytelników w ramach projektu "Mała książka - Wielki człowiek". W wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, mały czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o pozytywnej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Ocena 14-09-2019 12:03
Doskonała idea tylko, ze jest duży problem z dorosłymi, którzy to niedorosli do wagi istoty wychowania dziecka z książką a nie z telefonem, czy też tabletem w dłoniach Nie mają pojęcia jaką krzywdę pociechom wyrządzają No chyba ze to nie pociechy a pociechą, czapka z głowy, niech inni mi dzieci wychowają - laba! Kto winny? Na to pytanie niech Czytenik sobie sam odpowie - ja znam tylko jedną Brawa dla tych, którzy próbują uzdrawiać chore sytuacje

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group