Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 6336
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki i tabele B–klasy

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 1:08
Aktualizacja: 1:09
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W prima aprilisową niedzielę piłkarze walczący o awans do A–klasy rozegrali kolejną serię spotkań. W grupie II czołówka ponownie przetasowała się, a na prowadzenie wskoczyła Pogoń Wleń. Okazałe zwycięstwo odnotowali również piłkarze Lechii Piechowice, którzy wygrali wyjazdowy mecz z rezerwami Pub Gola 10:2.

Wyniki B-klasy:

Grupa I:
Amfibolit Leszczyniec - Dragon Miszkowice 2:2
Auxilia Janiszów - Czarni Przedwojów 0:9
Uran Okrzeszyn - Lesk Sędzisław 0:7
Orły Lipienica - Kwarc Pisarzowice 1:5
Spójnia Sady - Bóbr Opawa 4:6
Bóbr Marciszów- Gnejs Ogorzelec 2:1

Tabela grupy I:
1. Kwarc Pisarzowice 12 34 64-8
2. Lesk Sędzisław 12 31 54-13
3. Bóbr Marciszów 12 26 28-11
4. Dragon Miszkowice 12 22 32-22
5. Czarni Przedwojów 12 22 49-18
6. Orły Lipienica 12 21 32-23
7. Auxilia Janiszów 12 18 24-44
8. Bóbr Opawa 12 12 28-61
9. Amfibolit Leszczyniec 12 11 27-32
10. Spójnia Sady 12 5 22-51
11. Gnejs Ogorzelec 12 4 12-44
12. Uran Okrzeszyn 12 4 15-60

W następnej kolejce (7.IV) zagrają:
Orły Lipienica - Amfibolit Leszczyniec
Kwarc Pisarzowice - Uran Okrzeszyn
Lesk Sędzisław - Auxilia Janiszów
Czarni Przedwojów - Bóbr Marciszów
Gnejs Ogorzelec - Spójnia Sady
Bóbr Opawa - Dragon Miszkowice

Grupa II:
Sandra Gol Karpacz - LKS Kostrzyca 7:2
Sokół Sokołowiec - Pogoń Wleń 2:6
Lotnik II Jeżów Sudecki - Bobry Wojanów 4:0
Rudawy Janowice Wielkie - GLKS Czernica 1:0
Potok 1978 Karpniki - Hottur Borowice 4:0
KS Maciejowa - Juvenia Rybnica 3:0
Pub Gol II Jelenia Góra - Lechia Piechowice 2:10

Tabela grupy II:
1. Pogoń Wleń 15 34 50-28
2. Lechia Piechowice 15 33 64-31
3. KS Maciejowa 15 32 43-22
4. Juvenia Rybnica 15 31 52-38
5. Bobry Wojanów 15 25 37-31
6. Potok Karpniki 15 24 48-31
7. Rudawy Janowice Wielkie 15 24 49-34
8. Lotnik II Jeżów Sudecki 15 23 42-35
9. Sandra Gol Karpacz 15 17 36-43
10. LZS Kostrzyca 15 17 29-40
11. Hottur Borowice 15 14 35-47
12. GLKS Czernica 15 12 26-38
13. Pub Gol II Jelenia Góra 15 11 36-66
14. Sokół Sokołowiec 15 3 14-77

W następnej kolejce (7.IV) zagrają:
LZS Kostrzyca - Potok Karpniki
Hottur Borowice - Rudawy Janowice Wielkie
GLKS Czernica - KS Maciejowa
Juvenia Rybnica - Pub Gol II Jelenia Góra
Lechia Piechowice - Lotnik II Jeżów Sudecki
Bobry Wojanów - Sokół Sokołowiec
Pogoń Wleń - Sandra Gol Karpacz

Grupa III:
Bazalt Wojciechów - LKS Pisarzowice 3:1
Kwisa Mroczkowice - Rolnik Rząsiny 7:1
KS Pasiecznik - LKS Henryków 2:3
Olsza II Olszyna - Fatma Pobiedna 3:2
LKS Świecie - LKS Kościelnik 0:3
Pauza: Granica Miłoszów.

Tabela grupy III:
1. LZS Kościelnik 11 33 61-12
2. Granica Miłoszów 10 25 53-14
3. Fatma Pobiedna 11 21 37-23
4. Kwisa Mroczkowice 11 19 30-24
5. KS Pasiecznik 11 18 33-32
6. LZS Pisarzowice 11 15 29-24
7. Bazalt Wojciechów 11 12 24-46
8. LZS Henryków 11 11 16-32
9. Olsza II Olszyna Lubańska 11 8 20-43
10. Rolnik Rząsiny 11 8 18-45
11. LKS Świecie 11 4 16-42

W następnej kolejce (7.IV) zagrają:
KS Pasiecznik - Bazalt Wojciechów
LZS Henryków - Kwisa Mroczkowice
Rolnik Rząsiny - Granica Miłoszów
Fatma Pobiedna - LKS Świecie
LZS Kościelnik - LZS Pisarzowice
Pauza: Olsza II Olszyna Lub.

Wyniki grupy IV:
Chrobry Nowogrodziec - Roan Tomisław 0:1
LZS Kotliska - LZS Sobota 0:3
TS Parzyce - Rybak Parowa 2:4
Orliki Węgliniec - LZS Niwnice 9:0
Granit Gierałtów - LZS Brzeźnik 4:3
Pauza: Kwisa Kierżno.

Tabela grupy IV:
1. LZS Brzeźnik 11 30 48-8
2. Orliki Węgliniec 11 28 47-13
3. Granit Gierałtów 11 24 42-22
4. Chrobry Nowogrodziec 11 21 52-11
5. Roan Tomisław 11 21 32-27
6. TS Parzyce 11 16 30-27
7. LZS Sobota 11 12 19-52
8. Rybak Parowa 11 12 27-30
9. LZS Kotliska 11 9 20-41
10. LZS Niwnice 11 4 11-54
11. Kwisa Kierżno 10 1 7-50

W następnej kolejce (7.IV) zagrają:
LZS Brzeźnik - Orliki Węgliniec
LZS Niwnice - TS Parzyce
Rybak Parowa - LZS Kotliska
LZS Sobota - Chrobry Nowogrodziec
Roan Tomisław - Kwisa Kierżno
Pauza: Granit Gierałtów.

Wyniki grupy V:
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - KS Stare Jaroszowice 0:4
LKS Mierzwin - KS Trzebień 2:0
Zbylut Zbylutów - Majdan Bolesławice 2:3
LKS Kraśnik Dolny - LZS Nowa 0:2
Kolonia Bolesławiec - GKS Gromadka 0:3
Znicz Kruszyn - LKS Dobra 1:4

Tabela grupy V:
1. LKS Dobra 12 30 50-19
2. Znicz Kruszyn 12 30 61-29
3. KS Stare Jaroszowice 12 27 47-19
4. Majdan Bolesławice 12 26 42-16
5. LZS Nowa 12 25 39-14
6. GKS Gromadka 12 22 33-18
7. Kolonia Bolesławiec 12 16 20-24
8. LKS Mierzwin 12 15 21-25
9. Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 12 6 19-52
10. KS Trzebień 12 6 11-55
11. LKS Kraśnik Dolny 12 5 17-42
12. Zbylut Zbylutów 12 0 12-59

W następnej kolejce (7.IV) zagrają:
Znicz Kruszyn - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka
LKS Dobra - Kolonia Bolesławiec
GKS Gromadka - LKS Kraśnik Dolny
LZS Nowa - Zbylut Zbylutów
Majdan Bolesławice - LKS Mierzwin
KS Trzebień - KS Stare Jaroszowice

Wyniki grupy VI:
LZS Zaręba - LZS Radomierzyce 6:0
WKS Działoszyn/Krzewina - Orzeł Kostrzyna 0:3 walkower
Sudety Sieniawka - LZS Porajów-Kopaczów 2:1
LZS Ręczyn - Piast Czerwona Woda 4:1
WKS Żarki Średnie - Nysa II Zgorzelec 0:4

Tabela grupy VI:
1. Nysa II Zgorzelec 10 24 42-17
2. LZS Porajów-Kopaczów 10 20 32-20
3. Orzeł Kostrzyna 10 20 38-18
4. LZS Zaręba 10 17 35-22
5. WKS Żarki Średnie 10 17 26-24
6. Sudety Sieniawka 10 15 30-20
7. LZS Ręczyn 10 14 25-32
8. LZS Radomierzyce 10 7 24-36
9. Piast Czerwona Woda 10 6 16-40
10. WKS Działoszyn/Krzewina 10 3 10-49

W następnej kolejce (7.IV) zagrają:
LZS Radomierzyce - WKS Żarki Średnie
Nysa II Zgorzelec - LZS Ręczyn
Piast Czerwona Woda - Sudety Sieniawka
LZS Porajów-Kopaczów - WKS Działoszyn/Krzewina
Orzeł Kostrzyna - LZS Zaręba

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group