• Czwartek, 14 listopada 2019
  • Godz. 15:42
  • Imieniny: Emila, Judyty, Serafina, Wawrzyńca
  • Czytających: 6419
  • Zalogowanych: 13
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wyniki Czasówki Sudeckiej

Wiadomości: Podgórzyn-Przesieka
Środa, 2 maja 2012, 1:22
Aktualizacja: Czwartek, 3 maja 2012, 17:16
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów było organizatorem Sudeckiej Czasówki, która rozegrana została w minioną niedzielę 29 kwietnia. Zawodnicy rywalizowali w czternastu kategoriach startowych.

Kategoria Młodziczka
1 POL LASZKIEWICZ Weronika LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 31 01 02
2 POLTRACZYK Sandra UKK ORIENS MTB DAMI CHONÓW 31 09 49 3 POL ŚWIERCZYŃSKA Patrycja LKK START TOMASZŕW MAZWIECKI 32 10 73
4 POLBARANOWSKA Aleksandra UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 33 13 51
5 POL TONDER Sara MKS KAROLINA JAWORZYNA —ŚLĄSKA 33 21 38
6 POL CHOLEWA Malwina ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 33 34 03 7 POL20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA 34 08 99
8 POL BARTKÓW Nikola LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST 37 03 01
9 POL WITEK Karolina LKK START TOMASZÓW MAZWIECKI 38 57 69
10 POL JAJKO Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST 40 48 93
11 POL PORĘBA Daria UKK PIĄTKA POLKOWICE 44 13 47

Kategoria Młodzik
1 POL KACZMAREK Przemysław UKS ORIENS MTB SDS G CHOJNÓW 24 04 63
2 POL GWIZDOŃ Mateusz LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI 25 39 54
3 POL POSMYK Damian MGLKS KWISA LUBAŃ 26 02 84
4 POL PATELA Kamil KKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST 26 10 22
5 POL RUDYK Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI CE 26 11 33
6 POL ROKUS Karol UKS ORIENS MTB DAMI CHOJNÓW 27 04 37
7 POL KROCZAK ťukasz ATOM BOXMET DZIERZONIÓW 27 23 92
8 POL GROBELNY Maciej —ŚWIEBODZICKIE TOWARZYSTWO CY 27 42 69
9 POL ZAMOLSKI Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE 27 54 00
10 POL SMOLCZYŃSKI Damian UKK PIĄTKA POLKOWICE 27 56 23
11 POL NOWAK Michaˆ LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST 28 41 24
12 POL SOŁTYS Patryk MGLKS KWISA LUBAŃ 33 10 35

Kategoria Juniorka Młodsza
1 POL WOLSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 26 40 07
2 POL PRZEZAK Dorota LKS OGNIWO DZIERZONIÓW 27 37 87
3 POL JASTRZĘBSKA Agnieszka MKK BOLMET TREK LEGNICA 27 45 45
4 POL WIATRAK Monika LKS ATOM BOXMET DZIERZONIÓW 29 48 06
5 POL DMYTRASZ Aleksandra GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.BOG. 30 21 27
6 POL ŁACIŃSKA Alicja MKK BOLMET TREK LEGNICA 30 23 92
7 POL WIATRAK Nikola LKS ATOM BOXMET DZIERZONIÓW 31 06 14
8 POL LASOTA Monika GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS STARE BO 31 23 39
9 POL PAWŁOWSKA Katarzyna GÓRNIK WAŁBRZYCH S STARE BOG 31 58 80
10 POL CYBULSKA Klaudia UKS CENTRUM WAS SPORT NOWA R 32 35 23
11 POL PIWOWARSKA Angelika GÓRNIK WAŁBRZYCH S STARE BOG 32 56 38
12 POL ZAMARIA Paulina LKS ATOM BOXMET DZIERZONIÓW 33 18 28
13 POL GROCHALSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 36 58 10

Kategoria Junior Młodszy
1 POL WRONA Kamil MKK BOLMET TREK LEGNICA 22 15 44
2 POL KROWICKI Maciej KK BOKMET TREK LEGNICA 22 59 94
3 POL BISKUP Bartosz MKK BOLMET TREK LEGNICA 23 07 35
4 POL GóRSKI Adrian MGLKS KWISA LUBAŃ 23 39 46
5 POL DOBROŃ Grzegorz MKS KAROLINA BAND JAWORZYNA 23 44 98
6 POL MŁODZIANKOWSKI Michaˆ UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE 23 55 02
7 POL WOJCINOWICZ Przemysław MKK BOLMET TREK LEGNICA 25 11 49
8 POL BOROWSKI Jędrzej LUBAŃ —ŚLĄSKI 25 53 88
9 POL KUSZ Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 25 55 52
10 POL STANECKI Patryk ŚWIEBODZICKIE TOW. CYKL. MERKU 27 23 58
11 POL KALETA Patryk MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 27 56 68
12 POL SZAŁAJKO Jan UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI 30 13 81
13 POL RAGAN Patryk MKS KAROLINA BAND JAWORZYNA 31 37 75
14 POL ŻUREK Jakub ŚWIEBODZICKIE TOW. CYKLISTŕW 33 44 83
15 POL19971224 CHMIELOWIEC Karol KMS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 36 29 86

Kategoria Juniorka
1 POL CIERLUK Karolina MKK BOLMET TREK LEGNICA 25 43 12
2 POL PISARSKA Paula MKK BOLMET TREK LEGNICA 28 27 28
3 POL PRZEWIĘDA Marlena LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 29 36 60

Kategoria Junior
1 POL MICKIEWICZ Tomasz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST 20 21 24
2 POL ZAGÓRSKI Szymon MKK BOLMET TREK LEGNICA 20 33 74
3 POL TUTKALIK Tobiasz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 22 05 70
4 POL CZACHOR Mateusz MKK BOLMET TREK LEGNICA 22 16 13
5 POL KOWALSKI Mateusz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 22 19 56
6 POL PAWŁOWSKI Rafaˆ ATOM BOXMET DZIERZONIÓW 22 24 32
7 POL NAPIERAŁA Daniel UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI 23 08 98
8 POL MAKOWSKI Oskar LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 23 11 50
9 POL PIŚ J©drzej MKK BOLMET TREK LEGNICA 23 26 91
10 POL KLIMEK Piotr LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST 23 28 37
11 POL FLEGIEL Mateusz LKK START TOMASZÓW MAZOWIECK 23 33 11
12 POL JAREMKO Kamil MKS KAROLINA BAND JAWORZYNA 23 54 99
13 POL JABŁOŃSKI Igor MKK BOLMET TREK LEGNICA 23 57 51
14 POL DYCHA Sebastian KWISA LUBAă —ŚLĄSKI 24 21 54
15 POL RYBAK Arkadiusz LKK START TOMASZÓW MAZOWIECK 24 43 02
16 POL STEMPNIAK Radosław MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 25 13 88
17 POL DĘBICKI Karol AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA 25 25 16

Kategoria Niezrezszeni Open od 19 lat
1 POL SOŁKIEWICZ Arkadiusz BOLESŁAWIEC 20 34 15
2 POL MAJCHRZAK Michał KOŚCIAN 21 10 04
3 POL CIECHOMSKI Kamil WROCŁAW 21 20 91
4 POL SZEWCZYK Mikołaj POZNAŃ 21 38 82
5 POL PRUDNIKAU Dzmitry WROCŁAW 22 14 92
6 POL BARAN Krzyszof PODGÓRZYN 23 06 32
7 POL BEDNARCZYK Mateusz LEŚNA 23 55 45
8 POL CISŁO Jacek LEGNICA 24 19 25
9 POL TECŁAW Arkadiusz LEGNICA 24 22 07
10 POL GURLAGA Marcin PODGÓRZYN 24 37 74
11 POL MARSZAŁEK Michał JELENIA GÓRA 24 59 96
12 POL KRUSZELNICKI Ryszard ŚWIDNICA 29 12 28
13 POL CAPUTA Piotr WROCŁAW 31 47 91

Kategoria M 30

1 POL DUDA Piotr BOGUSZÓW GORCE 20 37 26
2 POL NASKRET Filip WIDZISZEWO 20 58 94
3 POL MICHAŁOWSKI Jarosław PŁOTY 21 09 69
4 POL WINIARSKI Robert FORMICKI BIKE KOSTRZYCA 21 40 84
5 POL GŁOWICKI Rafał JELENIA GŕRA 21 54 35
6 POL JAMRO Paweł BOPLIHT AMINOSTAR ŚWIDNICA 22 18 78
7 POL BEDNARCZYK Grzegorz MGLKS KWISA LUBAŃ 22 30 77
8 POL KIMBORT Paweł TAIVI SPORT SZKLARSK PORĘBA 22 53 01
9 POL FARTUSZYŃSKI Krzysztof WHIRLPOOL AZS POLIT.WROCŁAW 24 02 36
10 POL JANCZURA Krzysztof WHIRLPOOL AZS POLIT.WROCŁAW 25 14 84
11 POL KUPIEC Paweł WHIRLPOOL AZS POLIT. WROCŁAW 26 57 72
12 POL BEREJ Sebastian VERGE TEAM PODGÓRZYN 32 01 77

Kategoria M 40
1 POL GAŁEK Damian VERGE TEAM PODGÓRZYN 23 41 40
2 POL WOJCZAL Jarosław WOJCZAL BIKE 24 06 10
3 POL KUBACIK Wacław LESZNO 24 19 74
4 POL CZARNECKI Dariusz ROLAND ŚRODA ŚLĄSKA 25 15 57
5 POL OSTOJICZ Tomasz DIVERSEY TEAM ZIELONA GÓRA 25 36 55
6 POL GÓRSKI Sławomir MGLKS KWISA LUBAŃ 25 48 20
7 POL ROGODZIŃSKI Grzegorz DIVERSEY TEAM ZIELONA GÓRA 25 51 05
8 POL BOROWSKI Tomasz BIKE STACJA BOLESŁAWIEC 26 03 31
9 POL MACIEJEWSKI Dariusz ROLAND ŚRODA ŚLĄSKA 27 57 40
10 POL GBIORCZYK Robert TGV CLUB KO—CIAN 29 39 88

Kategoria M 50
1 POL19551228 GRYGONIS Ryszard MGLKS KWISA LUBAŃ 22 02
58
2 POL19550329 KRAWCZYK Zygmunt HARFA HARRYSONFELT TEAM 22 28
69
3 POL19590720 KRAMARCZYK Bogusław UKS SOKÓŁ KĘTY 22 36
87
4 POL19600113 KURKIEWICZ Bogdan DIVERSEY TEAM ZIELONA GÓRA 22 49
37
5 POL19590416 JASZOWSKI Mirosław CHOCIANÓW 22 54
19
6 POL19551105 RAZOWSKI Stanisław TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 24 21
81
7 POL19610613 BARAÑSKI Artur KOWARY 24 25
10
8 POL19530221 JOWIK Franciszek WAŁBRZYCH 24 33
50
9 POL19611010 SIEKANIEC Grzegorz BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŚWIDNICA 25 11
77
10 POL19600722 CZAPCZYŃSKI Marek BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŚWIDNICA 26 00
31
11 POL19600405 MALINOWSKI Robert KS MASTERS GRYFICE 26 09
95
12 POL19611111 NOWAKOWSKI Bogdan PTC POZNAŃ 26 48
01
13 POL19590611 SZCZEPANIAK Zbigniew BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŚWIDNICA 26 51
26
14 POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar VERGE TEAM PODGÓRZYN 27 33
39
15 POL19610826 STANKIEWICZ Janusz PROFESSIONAL RETKOWSCY WAŁBRZYCH 27 56
58
16 POL19550421 LENKOWSKI Krzysztof WKK WROCŁAW 30 21
28
17 POL19601108 PRZYBYSZ Janusz BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŚWIDNICA 30 28
75

Kategoria M 60
1 POL PFEIFER Zygmunt TALVI SZKLARSKA PORĘBA 24 01 78
2 POL FAJKOWSKI Grzegorz WROCŁAW 25 08 98
3 POL NADOLNY Jan ŚWIDNICA 27 15 72
4 POL LASCIOLI Edward TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 27 35 12
5 POL KUBIAK Tadeusz PTC POZNAŃ 30 02 92

Kategoria M 70
1 POL SAMOL Zdzisław ASTROMAL LESZNO 25 31 45
2 POL CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW 29 44 36
3 POL MISIAK Józef MIĘKINIA 31 12 95
4 POL IWANCZENKO Ryszard LEGNICA 36 00 40
5 POL MARCINIAK Stanisław CHOCIANÓW 36 36 11
6 POL FERKALUK Tadeusz ZŁOTORYJA 43 36 08
7 POL JANCZEWSKI Jan LUBIN 43 48 76

Kategoria Kobiety Open
1 POL SUŁEK Marta KS SUŁEK SPORT ŚWIDNICA 27 22 66
2 POL RZEPECKA Katarzyna WHIRLPOL AZS POLITECHNIKA WR 31 13 90
3 POL SIKORA Marianna TEAM PODGÓRZYN 49 22 82

Kategoria Elita Mężczyzn
1 ESP MACIARIVAS Pedro SMKK BOLMET TREK LEGNICA 18 49 88
2 POL SUŁEK Piotr BOPLIHT AMINOSTAR TEAM ŚWIDNICA 19 32 92
3 POL ZATORSKI Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 19 37 35
4 POL KRAKOWIAK Norbert TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 19 38 82
5 POL URBANOWSKI Marcin SMKK BOLMET TREK LEGNICA 19 46 78
6 POL ZAJĄC Bartosz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 20 02 49
7 POL PIŃCZUK Damian SMKK BOLMET TREK LEGNICA 20 06 23
8 POL DUDZIAK Adam SMKK BOLMET TREK LEGNICA 20 21 26
9 POL DUBIENIECKI Mateusz TKK PACIFIC TORUŃ 20 27 78
10 POL FORNALSKI Damian SMKK BOLMET TREK LEGNICA 20 29 60
11 POL MAJOREK Adam TKK PACIFIC TORUŃ 20 43 83
12 POL TOMASZEWSKI Dominik TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 20 59 84
13 POL WDOWIAK Paweˆ SMKK BOLMET TREK LEGNICA 21 08 17
14 POL MIELA Damian SMKK BOLMET TREK LEGNICA 21 14 25
15 POL WOLNY Sebastian LKS TRASA ZIELONA GÓRA 21 18 18
16 POL ZYGAROWICZ Jerzy MGLKS KWISA LUBAŃ 21 25 95
17 POL LASOTA Damian TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 21 36 72
18 POL ZIELIŃSKI Dawid SMKK BOLMET TREK LEGNICA 22 33 64
19 POL KOSEK Kamil LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 22 59 26
20 POL GRYNIENKO Michaˆ SK LECHIA PIECHOWICE 23 40 82
21 POL BOROŃSKI Rafaˆ BIKE STACJA BOLESŁAWIEC 25 41 96

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~widzowie 2-05-2012 8:27
Brawo jeleniogorscy cyklisci.........same i to nieliczne .........KONCOWKI miejsc na mecie :))))))
~Fialo 2-05-2012 14:54
Brawo Głowa - 5 POL GŁOWICKI Rafał JELENIA GŕRA 21 54 35 ładny czas a to dopiero 1 rok w M30 :) Wiadomix kto bedzie rzadził niebawem. Pozdro
~alle 4-05-2012 9:48
Ach ci widzowie. Sami "znawcy" tematu. :-).

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group