Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 7396
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wynik Czasówki Kaczawskiej

Wiadomości: Region
Wtorek, 30 września 2014, 20:54
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 października 2014, 3:36
Autor: red.
Poniżej prezentujemy wyniki kolarskiej Czasówki Kaczawskiej – jazdy indywidualnej na czas na trasie Wojcieszów – Podgórki (7,5km).

Kat. Młodziczka przeciętna 21,95 km/h pkt
1 7 POL 20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA Młodziczka 20.36.61 11
2 3 POL 20010113 DĄBROWSKA Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodziczka 22.00.89 10
3 10 POL 20000520 GAŁAS Alicja UKK SIGO-GIM 1 CHOJNÓW Młodziczka 22.05.85 9
4 8 POL 20010726 SZEWCZYK Anna UKK SIGO-GIM 1 CHOJNÓW Młodziczka 22.31.98 8
5 6 POL 20011218 PASTUSZEK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA Młodziczka 22.39.15 7
6 9 POL 20010912 RATAJ Patrycja UKK SIGO-GIM 1 CHOJNÓW Młodziczka 22.53.19 6
7 1 POL 20000925 BARTKÓW Nikola LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR ATHO Młodziczka 23.03.90 5
8 2 POL 20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR ATHO Młodziczka 24.13.88 4
9 5 POL 20001222 JASIONOWSKA Maja LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodziczka 27.17.22 3
10 4 POL 20011215 KOLINKO Marianna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodziczka 28.39.65 2
11 11 POL 20010605 BIELECKA Gabriela UKK PIĄTKA POLKOWICE Młodziczka 30.03.01 1

Kat. Juniorka młodsza przeciętna 22,5 km/h pkt
1 13 POL 19981115 LASZKIEWICZ Weronika LKS ATOM BOXMET DZIERZONIÓW juniorka mł 20.02.86 6
2 14 POL 19980718 TRACZYK Sandra LKS ATOM BOXMET DZIERZONIÓW juniorka mł 21.11.89 5
3 12 POL 19981223 KRÓLIKOWSKA Klaudia UKK AGAT JELCZ LASKOWICE juniorka mł 21.29.70 4
4 15 POL 19980515 KLATKA Małgorzata UKK SIGO-GIM 1 CHOJNÓW juniorka mł 23.33.91 3
5 17 POL 19980227 PAWLIK Alicja UKS MOTO AGBUT JELCZ LASKOWICE juniorka mł 25.06.78 2
6 16 POL 19990420 MILLER Karolina UKK SIGO-GIM 1 CHOJNÓW juniorka mł 31.45.35 1

Kat. Juniorka przeciętna 18,36 km/h pkt
1 18 POL 19960314 LASOTA Monika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTH juniorka 24.28.96 1

Kat. Seniorka przecietna 22,5 km/h pkt
1 20 POL 19950529 PISARSKA Paula LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW seniorka 20.02.74 2
2 19 POL 19950419 PIOTROWSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTH seniorka 22.30.51 1

Kat. Masters K30+ przeciętna 20.77 km/h
1 21 POL 19720909 JAŚKIEWICZ Anita VERGE TEAM PODGÓRZYN Master K30+ 21.40.90 1

Kat. Niezrzeszeni Mężczyzn przeciętna 29,03 km/h pkt
Open

1 83 POL 19911125 FIGURSKI Szymon GRYFÓW ŚLĄSKI Niezrzeszeni 15.29.44 12
2 86 POL 19860217 DUMIN Ignacy JELENIA GÓRA Niezrzeszeni 16.58.92 11
3 84 POL 19811219 KRZYWONOS Marcin LUBAWKA Niezrzeszeni 17.00.45 10
4 80 POL 19740408 PIĘTEK Ireneusz ŚWIDNICA Niezrzeszeni 17.31.58 9
5 79 POL 19861208 MAKOWSKI Michał ZGORZELEC Niezrzeszeni 17.44.86 8
6 82 POL 19810313 KOCHEL Paweł KOWARY Niezrzeszeni 18.08.22 7
7 85 POL 19720814 PRZEMIENIECKI Alfred LUBAWKA Niezrzeszeni 18.10.18 6
8 81 POL 19790216 ORUBA Krzysztof ŚWIDNICA Niezrzeszeni 18.17.27 5
9 88 POL 19870708 JANKOWSKI Jacek DOMATOR ZŁOTORYJA Niezrzeszeni 19.28.79 4
10 89 POL 19690831 DYNEROWICZ Tomasz DOMATOR ZŁOTORYJA Niezrzeszeni 19.42.46 3
11 87 POL 19561218 TREPKA Mirosław ŚWIDNICA Niezrzeszeni 20.16.67 2
12 78 POL 19771230 STARCZEWSKI Tomasz CHOCIANÓW Niezrzeszeni 22.29.88 1

Kat Cyklosport przecietna 27,27 km/h pkt
1 91 POL 19920522 BOROWIECKI Paweł UKS PELETON NOWA SÓL CYKLOSPO 16.34.71 2
2 90 POL 19890921 GAŁEK Damian DIVERSEY TEAM CYKLOSPO 18.54.10 1

Kat Masters M30 przeciętna 28.12 km/h pkt
1 105 POL 19830712 SUŁEK Piotr KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ATAK M30 15.56.79 4
2 104 POL 19791119 KOZIK Damian VERGE TEAM PODGÓRZYN M30 16.03.19 3
3 107 POL 19761222 BEDNARCZYK Mateusz DIVERSEY TEAM M30 17.00.75 2
4 106 POL 19811001 LATOSZEK Marcin LEGNICA M30 17.14.34 1

Kat Master M40 przecietna 28,12 km/h pkt
1 96 POL 19690207 PIASECKI Mariusz RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA M40 15.54.94 9
2 98 POL 19730122 FARTUSZYŃSKI Krzysztof DOMATOR ZŁOTORYJA M40 16.49.78 8
3 108 POL 19740302 POSMYK Arkadiusz DIVERSEY TEAM M40 16.55.53 7
4 95 POL 19730813 KIMBORT Paweł TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA M40 17.16.05 6
5 93 POL 19670331 PAWŁOWSKI Arkadiusz DIVERSEY TEAM M40 17.40.72 5
6 103 POL 19681116 WOJCZAL Jarosław WOJCZAL-BIKE M40 18.15.83 4
7 94 POL 19701221 OSTOJICZ Tomasz DIVERSEY TEAM M40 18.27.98 3
8 97 POL 19681224 SPYCHAŁA Dariusz DOMATOR ZŁOTORYJA M40 19.27.29 2
9 92 POL 19680625 MACIEJEWSKI Dariusz RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA M40 20.41.05 1

Kat Masters M50 przeciętna 27,27 km/h pkt
1 73 POL 19600113 KURKIEWICZ Bogdan DIVERSEY TEAM M50 16.32.67 10
2 109 POL 19551228 GRYGONIS Ryszard RYCZERZE ROLANDA W-W ŚRODA ŚL. M50 16.33.20 9
3 69 POL 19590416 JASZOWSKI Mirosław CHOCIANÓW M50 16.41.94 8
4 71 POL 19550329 KRAWCZYK Zygmunt RYCERZE ROLANDA W-W ŚRODA ŚLĄS M50 16.43.95 7
5 77 POL 19610613 BARAŃSKI Artur VERGE TEAM PODGÓRZYN M50 16.51.21 6
6 72 POL 19580212 KRYK Ryszard RYCERZE ROLANDA W-W ŚRODA ŚLĄS M50 18.09.57 5
7 74 POL 19611007 TROCIŃSKI Ryszard RYBNIK M50 18.16.19 4
8 75 POL 19590611 SZCZEPANIAK Zbigniew KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ŚWIDNICA M50 19.11.70 3
9 76 POL 19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar VERGE TEAM PODGÓRZYN M50 19.42.16 2
10 70 POL 19571105 CZARNY Daniel KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ŚWIDNICA M50 22.06.19 1

Kat. Masters M60 przecietna 25,92 km/h pkt
1 61 POL 19530321 CHRZANOWSKI Edward KS SUŁEK SPORT BOPLIHT ŚWIDNICA M60 17.22.46 9
2 67 POL 19480818 FAJKOWSKI Grzegorz DYNAMO WROCŁAW M60 19.03.05 8
3 64 POL 19530221 JOWIK Franciszek TFJ CYKLOTEAM M60 19.29.95 7
4 66 POL 19540927 TOKARSKI Marek SOBÓTKA M60 19.31.66 6
5 63 POL 19470205 KRUSZELNICKI Ryszard KS SUŁEK SPORT BOPLIHT ŚWIDNICA M60 19.39.10 5
6 60 POL 19530410 BYCZKOWSKI Wacław KK ZIEMI KŁODZKIEJ NOWA RUDA M60 19.45.72 4
7 65 POL 19500530 NADOLNY Jan KS SUŁEK SPORT BOPLIHT ŚWIDNICA M60 20.48.39 3
8 62 POL 19541228 CZAPLIŃSKI Janusz RYCERZE ROLANDA OLEŚNICA M60 20.55.37 2
9 68 POL 19501208 KRAWCZYKOWSKI Bogusław DOMATOR ZŁOTORYJA M60 24.33.36 1

Kat. Masters M70 przecietna 21,42 km/h pkt
1 59 POL 19430621 SZYMAŃSKI Wielisław WROCŁAW M70 21.00.17 3
2 58 POL 19410204 CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW M70 23.08.08 2
3 57 POL 19360101 JANCZEWSKI Jan LUBIŃ LEGNICKI M70 33.38.61 1

Kat. Elita przeciętna 29,10 km/h pkt
1 100 POL 19950104 CZACHOR Mateusz TC CHROBRY GŁOGÓW ELITA 15.25.65 3
2 99 POL 19930212 ZAJĄC Bartosz TC CHROBRY GŁOGÓW ELITA 15.27.74 2
3 101 POL 19951215 JAWOR Aleksander SANTE-BSA WHLISTLE TEAM W-WA ELITA 16.57.84 1

Kat. Junior przecietna 28,42 km/h pkt
1 50 POL 19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTH JUNIOR 15.50.60 7
2 51 POL 19970508 BISKUP Bartosz SMKK BIOAM LEGNICA JUNIOR 16.21.13 6
3 54 POL 19970106 ZAWADZKI Łukasz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR 16.46.67 5
4 53 POL 19790725 GÓRSKI Adrian MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI JUNIOR 17.06.59 4
5 55 POL 19970404 SZAŁAJKO Jan UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR 17.17.40 3
6 56 POL 19961006 CHOJNACKI Adrian TC CHROBRY GŁOGÓW JUNIOR 17.27.42 2
7 52 POL 19970707 NIERODA Grzegorz UKK PIATKA POLKOWICE JUNIOR 22.09.20 1

Kat. Junior młodszy przeciętna 27,05 km/h pkt
1 40 POL 19980719 NOWAK Michał LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTH junior mł. 16.37.45 10
2 102 POL 19980221 MAKSEL Michał LKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZ junior mł. 17.05.89 9
3 42 POL 19980709 SZÓSTKA Paweł LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW junior mł. 17.15.70 8
4 46 POL 19990624 LICZNER Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI junior mł. 17.28.73 7
5 43 POL 19990203 MROCZKOWSKI Michał LK ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW junior mł. 17.41.58 6
6 49 POL 19981020 KRAŻEWSKI Frnaciszek SMKK BIOAM LEGNICA junior mł. 17.49.83 5
7 48 POL 19980316 ZAMOLSKI Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE junior mł. 17.56.90 4
8 44 POL 19980612 SMOLCZYŃSKI Daniel UKK PIĄTKA POLKOWICE junior mł. 18.01.58 3
9 41 POL 19990401 WITKOWSKI Hubert UKK AGAT JELCZ LASKOWICE junior mł. 19.56.43 2
10 45 POL 19990113 GÓRSKI Kacper MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI junior mł. 20.13.79 1
0 47 POL 19980918 RUDYK Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE junior mł. wycofany 0

Kat. Młodzik przeciętna 26,81 km/h pkt
1 22 POL 20000802 PÓŁTORAK Kacper KS ŚLĘŻA SOBÓTKA młodzik 16.47.15 15
2 39 POL 20000413 LEWICKI Dawid TC CHROBRY GŁOGÓW młodzik 17.31.15 14
3 31 POL 20000318 KUBACKI Rafał WHIRLPOOL młodzik 17.31.95 13
4 35 POL 20010819 BYCZKOWSKI Jakub UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE młodzik 17.55.43 12
5 38 POL 20000416 HUSAR Mateusz TC CHROBRY GŁOGÓW młodzik 18.07.72 11
6 32 POL 20000618 MICHALSKI Łukasz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE młodzik 18.16.47 10
7 34 POL 20001120 STELCZYK Szymon UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE młodzik 18.32.70 9
8 27 POL 20000925 KARPIERZ Wojciech LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW młodzik 18.33.85 8
9 112 POL 20010309 SIŃSKI Kacper ULKS HURAGAN ŻAGAŃ młodzik 18.56.01 7
10 111 POL 20011010 KASPRZYK Paweł ULKS HURAGAN ŻAGAŃ młodzik 19.09.23 6
11 26 POL 20010722 WIŚNIEWSKI Wiktor LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW młodzik 19.34.74 5
12 30 POL 20011212 KRYSZTOFIAK Jakub TKK PACYFIC TORUŃ młodzik 20.42.90 4
13 33 POL 20000605 CZECHOWICZ Kacper UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE młodzik 21.13.84 3
14 24 POL 20010216 KACZOR Eryk LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW młodzik 21.14.55 2
15 113 POL 20001115 SZYMSZON Marcin ULKS HURAGAN ŻAGAŃ młodzik 21.22.64 1
16 29 POL 20010725 GUT Konrad MGLKS KW3ISA LUBAŃ ŚLASKI młodzik 22.20.87 0
17 110 POL 20010227 DUDAR Jacek ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ młodzik 22.21.53 0
18 25 POL 22010117 GASZTECKI Robert LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW młodzik 23.34.52 0
19 36 POL 20020203 STELCZYK Jakub UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE młodzik 23.36.50 0
20 37 POL 20020616 BOGDANIAK Patryk UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE młodzik 23.49.97 0
21 23 POL 20011116 ZAWDZKI Marcin LKK AGAT JELCZ LASKOWICE młodzik 24.48.32 0
22 28 POL 20000702 KAZIMIERCZAK Dawid UKK PIĄTKA POLKOWICE młodzik 26.58.56 0

Zgłoszono do wyścigu 113 zawodników/czek
Wystartowało 113 zawodników/ czek
Ukończyło 112 zawodników/czek

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group