Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 28 grudnia
Imieniny: Antoniego, Cezarego
Czytających: 12141
Zalogowanych: 94
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wyładował złość na samochodzie

Piątek, 8 grudnia 2017, 6:21
Autor: 112
Policjant z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji Jeleniej Górze, będący we wspólnym patrolu ze strażnikiem miejskim zatrzymali 38–letniego mężczyznę, który kamieniem wybił szybę oraz wyrwał wycieraczkę w jednym z pojazdów.

Do aktu wandalizmu doszło 6 grudnia na jednej z ulic w Jeleniej Górze. O zdarzeniu policję powiadomił właściciel, który zauważył demolującego mu auto mężczyznę. Poniesione straty oszacował na około 2500 zł.

Policjanci zatrzymali 38-latka nieopodal miejsca zdarzenia na podstawie informacji uzyskanych od pokrzywdzonego. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa, za które grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności. Tłumaczył się, że w ten sposób chciał odreagować swoje problemy.

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
482
Tak
80%
Nie
20%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polska Paradoksów A.D. 2026
 
Rozmowy Jelonki
Karkonosze delikatnie – koronkarstwo
 
Ciekawe miejsca
Wleń – najstarszy zamek regionu wciąż czuwa
 
Karkonosze
Tysiące zwierząt giną od fajerwerków
 
Aktualności
W regionie przybędzie fotoradarów
 
Pogoda
Najbliższe dni pod kątem opadów i silnego wiatru
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group