Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 6531
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wyjazdowe posiedzenie Rady Regionu PO

Niedziela, 26 marca 2023, 6:59
Autor: KED
Jelenia Góra: Wyjazdowe posiedzenie Rady Regionu PO
Fot. KED
Na wyjazdowym posiedzeniu, które odbyło się w sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej zebrała się wczoraj (25 marca) Rada Regionu Dolnośląskiego PO RP.

W spotkaniu poza dolnośląskimi parlamentarzystami PO, członkami regionalnego kierownictwa partii wzięli też udział jej lokalni działacze. Pierwsza część obrad miała charakter otwarty i transmitowana była w sieci. W jej trakcie dyskutowano o zbliżających się wyborach parlamentarnych, problemach z jakimi zmagają się samorządy w regionie oraz o Funduszach Europejskich dla Dolnego Śląska. Druga część - zamknięta - odbyła się bez obecności mediów.

Gdy zostałem przewodniczącym Rady Regionu Platformy Obywatelskiej obiecałem, że jej spotkania będą odbywać się poza Wrocławiem – mówi poseł Michał Jaros. - Bo nie tylko Wrocławiem Dolny Śląsk żyje. Wizyta w Jeleniej Górze ma dla mnie duże znaczenie. Kotlina Jeleniogórska to miejsce gdzie Platforma Obywatelska wygrywa, gdzie są realizowane i popierane przez ludzi nasze idee. Mamy też konkretne propozycje programowe dla tego regionu. To jest oczywiście gospodarka, a gospodarka to turystyka. Tej ostatniej nie będzie bez dobrej infrastruktury. Potrzeba rozmowy o drodze klasy S, która wiodłaby do regionu, o szybkiej kolei. Inny temat to kwestia geotermii, aby mieć czyste powietrze i wykorzystać te atuty, które są. Zróbmy wszystko, aby Sudety były bez emisji.

Twoja reakcja na artykuł?

18
21%
Cieszy
21
25%
Hahaha
3
4%
Nudzi
2
2%
Smuci
12
14%
Złości
28
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (87)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
858
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group