Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Wygrały we Wrocławiu

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Juniorki Wichosia Jelenia Góra zanotowały czwarte zwycięstwo w tym sezonie. W wyjazdowym spotkaniu z Gwardią Wrocław o końcowy sukces trzeba było walczyć do ostatnich sekund, ale jeleniogórzanki wygrały wojnę nerwów i cieszyły się po ostatniej syrenie.

Początek meczu należał do przyjezdnych, bowiem po 6 minutach gry było 4:12, ale miejscowe przebudziły się i za chwilę prowadziły 13:12, a po 10 minutach było 15:17. W drugiej odsłonie ponownie odskoczyły jeleniogórzanki (19:25), ale przed przerwą Gwardia doprowadziła do stanu 24:25. Po zmianie stron Wichoś nadal utrzymywał przewagę nad rywalkami - gdy w 31. minucie było 31:43 wydawało się, że nic już nie zagrozi ekipie prowadzonej przez Rafała Srokę. Na 4 minuty przed końcem wrocławianki przegrywały już 42:58, jednak końcówka meczu to wielkie emocje i kapitalna pogoń Gwardii, jednak drużynie z Jeleniej Góry udało się dowieźć prowadzenie do końca i mecz zakończył się wynikiem 58:60.

MKS Gwardia Wrocław - KS Wichoś Jelenia Góra 58:60 (15:17, 9:8, 7:14, 27:21)

Gwardia: Sieczka 26, Pastusiak 12, Urban 9, Błaszczyk 7, Omylak 4, Nowotny, Bortocotto, Gurgul, Rudowska. Wichoś: Sadlik 24, Pladzyk 12, Wałęska 9, Krzykowska 6, Białas 5, Morańda 2, Grabowska 2, Mosoń, Kuty, Rybkiewicz.

Kolejne spotkanie juniorek Wichosia w piątek (24.01) o godz. 17:00 - do sali Szkoły Podstawowej Nr 11 przyjedzie Zastal Zielona Góra.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka