Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Wyciek gazu w centrum miasta. 25 osób ewakuowanych

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angelika Grzywacz – Dudek 1 min czytania

Dzisiaj (12.01) po godz. 9.30 doszło do rozszczelnienia gazu na jednej z klatek schodowych wielorodzinnej kamienicy przy ul. Konopnickiej w Jeleniej Górze. Strażacy ewakuowali 25 osób z budynku oraz lokali usługowych znajdujących się w sąsiedztwie. – Okazało się, że gaz na klatce schodowej pojawił się w skutek otwarcia

reklamy

– Okazało się, że gaz na klatce schodowej pojawił się na skutek otwarcia przez nieznaną osobę zaworu, który nie był odpowiednio zabezpieczony – mówi st. kpt. Andrzej Ciosk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Po zlokalizowaniu źródła wydobywania się gazu, zamknięciu zaworu i przewietrzeniu budynku, lokatorzy mogli wrócić do mieszkań. Na miejscu działało dziewięciu strażaków, pracownicy zakładu gazowego, policja, a także przedstawiciele zarządzania kryzysowego.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka