Poniedziałek, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 5733
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szkocja: Wychowanek Chojnika pobiegnie w szkockim półmaratonie

Środa, 13 lipca 2011, 12:11
Aktualizacja: 12:12
Autor: MDvR
Szkocja: Wychowanek Chojnika pobiegnie w szkockim półmaratonie
Fot. www.kschojnik.bnx.pl
Po raz kolejny w szkockiej miejscowości Nair koło Inverness 20 sierpnia odbędzie się półmaraton na dystansie 21 km i 97,5 metra, w którym wychowanek cieplickiego klubu Paweł Juszczak, zamieszkały od paru lat na stałe w Szkocji, będzie biegł na rzecz Klubu Sportowego Chojnik.

W swoim premierowym biegu w 2010 roku, Paweł dzięki swojej inicjatywie zebrał od znajomych, przyjaciół i miłośników piłki nożnej aż 1400 zł. Kwota ta została przekazana na konto Klubu Sportowego Chojnik.

Nie od dziś wiadomo, że sytuacja finansowa klubu nie była wesoła, aczkolwiek sami też możemy coś zdziałać i pomóc. Dlatego również w tym roku chcę podjąć się tego wyzwania. Przy okazji proszę wszystkich zainteresowanych o zasponsorowanie mojego biegu (wysokość kwoty zależy od Ciebie!) Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na działalność klubu – mówi Paweł Juszczak.

Chcesz pomóc? Wpisz się na listę dostępną u kierownika klubu Ryszarda Worobca – tel. (75) 642-79-70. Podczas biegu będzie prowadzona zbiórka pieniężna na rzecz klubu. Liczyć się będzie każdy grosz, jak również w tym wypadku każdy pens.

Więcej na stronie www.kschojnik.bnx.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group