Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 3262
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: "Wybierzmy prezydenta, który nie będzie dzielił"

Sobota, 15 lutego 2020, 7:07
Aktualizacja: Środa, 19 lutego 2020, 14:56
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: "Wybierzmy prezydenta, który nie będzie dzielił"
Fot. Przemek Kaczałko
Wybierzmy prezydenta, który nie będzie dzielił – mówił na piątkowej (14.02) "konferencji prasowej" Robert Biedroń, kandydat Zjednoczonej Lewicy na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Aktualny europoseł przybył do Jeleniej Góry na XXIV Bal Charytatywny Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego.

Spotkanie w Hotelu Mercure rozpoczęło się ze sporym opóźnieniem ze względu na spóźnienie posłanki Małgorzaty Sekuły-Szmajdzińskiej, a na dodatek praktycznie nie było możliwości zadawania pytań przez dziennikarzy (poza jednym o gest posłanki Lichockiej z PiS), ponieważ mimo spóźnienia politycy spieszyli się na bal.

Chyba wszyscy wiemy, że dzisiejsza sytuacja w Polsce jest nie do wytrzymania - z jednej i drugiej strony. Te emocje, które widzieliśmy w Pucku, Wejherowie będą z jednej i drugiej strony. Potrzebujemy dokonać wyboru, który wyprowadzi nas z tego konfliktu, który jest nie do zniesienia - mówił Robert Biedroń.
Chciałbym podziękować pani posłance za to, że po raz 24. bal odbywa się w Jeleniej Górze. Tego typu wydarzenie jest symbolem jakie społeczeństwo powinniśmy budować. Ten bal pokazuje inną stronę polityki, bo przecież znamy ministra Szmajdzińskiego, który przygotowywał Polskę do wejścia do NATO - wprowadzał tam kraje nadbałtyckie, pracował nad naszym bezpieczeństwem narodowym. Sprowadził F16, które dzisiaj nie są zadbane w odpowiedni sposób - powiedział lider partii Wiosna.

Kandydat lewicy apelował, by zakończyć wojnę polsko-polską.

Wybór między tym, co było a tym co jest to nie jest wybór, który sprawi, że będzie nam się żyło lepiej, bo wiemy jak było i dlatego wygrali obecnie rządzący. Wiemy jak działają rządzący i dobrze by było zamienić prezydenta na lepszy model - zakończył R. Biedroń.

Twoja reakcja na artykuł?

53
31%
Cieszy
0
0%
Hahaha
7
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
19
11%
Złości
91
54%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (141)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Jelenia Góra zyska na powrocie wojska do miasta?

Oddanych
głosów
1171
Tak
59%
Nie
33%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group