Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7305
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wybierzcie HITY i KITY roku 2007!

Sobota, 22 grudnia 2007, 8:26
Aktualizacja: Niedziela, 23 grudnia 2007, 8:29
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Wybierzcie HITY i KITY roku 2007!
Fot. TEJO
Które wydarzenie mijających dwunastu miesięcy zasługuje na szczególne wyróżnienie, a które należy wygwizdać? To nasze pytanie na święta, które kierujemy do Internautów. Nie chcemy sugerować, co było złe, ani co dobre. Zdajemy się na Wasz osąd.

Co sądzicie o: postawie Beaty Sawickiej, postępowaniu Roberta Prystroma, wykopaliskach przy ul. Jasnej i Grodzkiej, galerii handlowej Focus Park, nowym systemie sygnalizacji świetlnej, premierach Teatru Jeleniogórskiego i jego nowym dyrektorze artystycznym Wojtku Klemmie? O remoncie cieplickich ulic, budowie ścieżek rowerowych?

Jaka jest Wasza opinia o nominacji na drugiego zastępcę prezydenta, kształtowaniu wizerunku medialnego Jeleniej Góry i promocji miasta, wydarzeniach kulturalnych (choćby Wiosna Cieplicka, czy Wrzesień Jeleniogórski)?

Kto – Waszym zdaniem – zasługuje na tytuł Osobowości Roku 2007? Tej na plus i tej na minus? Tu nie chcemy Czytelnikom niczego sugerować, aby nie być posądzonym o stronniczość.

Z mnogości wielu zdarzeń nie sposób przedstawić wszystkich. Dlatego też liczymy na Waszą pomoc i wskazanie tych sytuacji, które pominęliśmy.

Z góry dziękujemy za Wasze opinie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (62) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group