Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 5935
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wszystko o karcie parkingowej – w środę

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 15 czerwca 2015, 13:41
Aktualizacja: 13:47
Autor: UM
Fot. Archiwum
Spotkanie edukacyjne pn. "Karta parkingowa po nowemu" odbędzie się 17 czerwca o godz. 15.30 w jeleniogórskiej Książnicy Karkonoskiej, przy ul. Bankowej (sala konferencyjna III p.). Będzie mowa m.in. o tym, komu taka karta przysługuje i jak ją zdobyć.

W spotkaniu wezmą udział: Dorota Ćwiek, przewodnicząca Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Jeleniej Górze, przedstawiciel Miejskiej Komendy Policji w Jeleniej Górze oraz przedstawiciel Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – mówi Lucyna Kornobys z jeleniogórskiego Urzędu Miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Ćam awruk 15-06-2015 21:18
Jełopów,co bezprawnie zajmują te miejsca,na pewno nie będzie na spotkaniu. Zresztą do dziś widać,jak się zachowują.Pod Biedronką na Elsnera jedno boczne stanowisko zaanektował sobie facet który mieszka na Elsnera 2.I uważa, że to mu się należy jak psu micha.Kiedy wróciłem mu uwagę,że to są miejsca dla klientów,skoczył jak dźgnięty. Słownictwo pomijam.Drugie zaś miejsce-bezpośrednio przy wejściu,jest zawłaszczane przez dowolnego klienta,wjeżdżają jak widzą wolne miejsce i nie przejmują się znakami.Faktem jest też,że NIKT nie zwrócił jeszcze uwagi takiemu lewusowi.O mandacie nie wspomnę.Ani policja,ani straż miejska,bo administrator obiektu nie jest władny niczego zrobić.Może tylko wezwać policję.Ale ta nierychliwa.Ot tak dobrze maja niepełnosprawni.A to tylko jedno z setek miejsc w mieście
~pr 15-06-2015 23:07
A czy telefonicznie udzielicie informacjibo nie moge przyjsc :(
~szofer 16-06-2015 8:33
Problem który nigdy nie będzie rozwiązany w skorumpowanym mieście . Największy zlot wyłudzaczy jest pod Castoramą ,Tesco i innymi przybytkami .
~zaboberek 16-06-2015 9:48
A ja uważam,że "prawo nabyte,to prawo święte". SM i policja powinny tylko częściej sprawdzać,czy kierowca posługuje się kartą wystawioną na niego lub czy przywiózł osobę niepełnosprawną.W Polsce prawo nagina się do potrzeb lobbystów i to w każdej dziedzinie życia.Jeżeli ktoś myśli,że teraz nie będzie wyłudzeń kart lub równych i równiejszych to jest w błędzie.
~ 16-06-2015 12:29
Ta ustawo kartach jest chora dalej wydają karty na dziadka i babcię pod blokiem parkuje młody tur a wozi tylko babcię do kościoła szkoda slow
~zenobiusz 16-06-2015 18:03
Jaki z niego inwalida ( nie uwłaszczając innym ) jak ja widzę takiego inwalidę który przebiera nogami niczym Pawlak i wysiada z fury że cho cho to zadaję pytanie kto mu wydał legitymację. Legitymacje powinny być co roku WERYFIKOWANE a nie wydawane do końca życia. Korzystają na tym rodziny i klany. Więcej kontroli przez straż miejską i policję ale jak się ma w rodzinie kogoś takiego to i wszelkie kontrole nie pomogą.
~ABC 16-06-2015 22:38
To będą porady jak taką kartę zdobyć ? / jakieś kruczki i sposoby / a ja myślałem,ze jak ktoś jest inwalidą z orzeczeniem niesprawności narządu ruchu to mu się po prostu należy . Więcej kontroli czy na parkingach nie tylko miejskich ale tez np przy Marketach od 1.07.15 faktycznie parkują uprawnieni,którzy przeszli przez nową kwalifikację i maja aktualnie obowiązującą kartę i stosowne orzeczenie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group