Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 5161
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wspaniały Dzień Dziecka w Sandrze Spa

Czwartek, 5 czerwca 2014, 8:54
Aktualizacja: Piątek, 6 czerwca 2014, 7:56
Autor: Org
Region: Wspaniały Dzień Dziecka w Sandrze Spa
Fot. Archiwum Organizatora
W hotelu Sandra Spa w Karpaczu odbyła się po raz kolejny impreza z okazji Dnia Dziecka. Dyrekcja hotelu już od pięciu lat organizuje z tej okazji oraz z okazji Mikołajek imprezy dla dzieci z domów dziecka "Sobieradzik" i "Nadzieja" oraz z Pogotowia Opiekuńczego.

I tym razem "Sandra" nie zawiodła. Pięćdziesięcioro dzieci bawiło się przez dwie godziny na basenie, korzystając ze wszystkich atrakcji - rwącej rzeki, fali, sauny suchej i mokrej, jacuzzi, zjeżdżalni.

Potem jak zawsze - pyszny obiad z pizzą i frytkami oraz galaretkowe smakołyki. Po obiedzie rozpoczęła się zabawa z didżejem oraz z animatorką, która przeprowadziła wiele gier i konkursów z nagrodami.
Na koniec jak zawsze Ola Nalberczyńska rozdała dzieciom wspaniałe prezenty: piłki, lalki, kucyki, klocki Lego, deskorolki, torby... Każdy dostał upominek, o jakim marzył.

- To naprawdę piękny i wspaniały gest. Nie jednorazowy, nie na pokaz. Hotel już od ponad 5. lat współorganizuje akcję "Moje Marzenie". To dzięki pomocy "Sandry" dzieci nie tylko uczestniczyły w kilkunastu imprezach i otrzymały kilkaset upominków, ale także brały udział w ubiegłorocznej wycieczce do Krakowa oraz w wycieczce do Warszawy i Berlina przed kilku laty – mówi Joanna Kramarczuk, koordynatorka akcji "Moje Marzenie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group