Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 20 listopada
Imieniny: Edmunda, Rafała
Czytających: 14919
Zalogowanych: 101
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wschowa: Wschowa zdobyta, pierwsze miejsce Chojnika

Czwartek, 24 marca 2011, 15:52
Aktualizacja: Niedziela, 27 marca 2011, 16:03
Autor: MDvR
Wschowa: Wschowa zdobyta, pierwsze miejsce Chojnika
Fot. użyczone
Korona Wschowa była gospodarzem turnieju piłkarskiego, w którym udział wzięło 10 drużyn reprezentowanych przez ponad 100 zawodników. Wśród zaproszonych zespołów znalazł się Chojnik Jelenia Góra. Na finiszu z końcowego triumfu cieszyli się właśnie podopieczni Artura Sety.

W fazie grupowej ciepliczanie rozegrali cztery mecze: 0:0 z Lechią Zielona Góra, 1:0 z Polonią Leszno, 2:1 z UKS-em Szóstka Śrem i 2:0 z Koroną Wschowa. Zmagania grupowe młodzi zawodnicy Chojnika zakończyli na pierwszym miejscu. W meczu półfinałowym przyszło nam się zmierzyć z Koroną Wschowa. W regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 1:1. Seria rzutów karnych okazała się szczęśliwa dla ciepliczan, którzy wygrali 3:1. W wielkim finale po raz kolejny doszło do konfrontacji pomiędzy Chojnikiem, a Szóstką Śrem. Tym razem pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem, a po raz kolejny w rzutach karnych Chojnik spisywał się doskonale wygrywając 2:1.

Dodatkowy powód do radości to nagroda za najlepszego zawodnika turnieju, którą otrzymał Bartek Dulny.

Jestem bardzo zadowolony z postawy moich podopiecznych. Cieszy oczywiście pierwsze miejsce, lecz jeszcze bardziej poziom gry, jaki zaprezentowali chłopcy. Byliśmy wyróżniającym się zespołem tego turnieju. Wiele miłych słów od trenerów i ludzi, którzy oglądali zmagania młodych sportowców, to chwile które w tej pracy są czymś bardzo wyjątkowym dla każdego trenera. Brawa dla Bartka, który dzisiaj zaprezentował się z bardzo dobrej strony, chwilami zaskakując nawet mnie, co nie jest łatwe – powiedział Artur Seta, trener grupy.

Skład Chojnika: Filip Pietrałczuk, Michał Pakosz, Kornel Sokołowski, Bartosz Majka, Filip Boszczyk, Dawid Rola, Bartosz Dulny, Szymon Sołtysiak.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
311
Tak
36%
Nie
58%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Potop szwedzki – historia animowana
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Pogodowo
Uwaga... Będzie bardzo ślisko, do tego opady śniegu
 
Jelenia Góra - KARR
Reportaż z 32. Polsko–Niemiecko–Czeskiego Forum Kooperacji Firm
 
Karkonosze
Dyrektor i prezes również wędrują po Karkonoszach
 
Aktualności
Znika wahadło w Marczycach
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group