Sobota, 27 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Wpadła w poślizg

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angelika Grzywacz 1 min czytania

Dwie osoby odwiezione do szpitala to skutki wypadku, do jakiego doszło w czwartek (18.01) po południu na ulicy Wolności.

reklamy

Do wypadku doszło około godziny trzynastej. Jak relacjonuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, Edyta Bagrowska, sprawcą wypadku była czterdziestoletnia jeleniogórzanka. Kobieta kierując terenowym Hyundaiem najprawdopodobniej wpadła w poślizg i zderzyła się z Citroenem. Wszystko to działo się na ulicy Wolności, przed skrzyżowaniem z ul. Marcinkowskiego.
Obie kierujące zostały odwiezione do szpitala. – Prowadząca Hyundaia doznała tylko ogólnych potłuczeń, natomiast kierująca Citroenem, dwudziestoośmioletnia mieszkanka Mysłakowic, ma poważniejsze obrażenia – informuje Edyta Bagrowska.
Policja apeluje do kierowców o ostrożność. Ostatnie deszcze powodują, że drogi są śliskie. Wystarczy wjechać w niewielką kałużę i można stracić panowanie nad kierownicą

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka