Poniedziałek, 22 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy

Wpadł, bo zgubił tablicę rejestracyjną

Audio

Czytaj na głos

Autor: KMP 1 min czytania

Patrol policji zatrzymał nietrzeźwego zmotoryzowanego, który – mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów – już po raz trzeci w tym roku został przyłapany na kierowaniu autem po pijanemu.

reklamy

60-letni kierowca zawracając na ulicy Zgorzeleckiej zgubił tablicę rejestracyjną i tego nie zauważył. Na zgubę zwrócili uwagę policjanci, którzy sprawdzili stan trzeźwości sześćdziesięciolatka. Okazało się, że prowadzący daewoo tico miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości był już w tym roku zatrzymywany trzy razy. Do marca 2014 roku obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. – Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazu sądowego sprawcy grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka