Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6631
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wpadka przy narkotranskacji

Piątek, 8 lutego 2008, 14:49
Aktualizacja: 15:20
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Wpadka przy narkotranskacji
Fot. Archiwum
Dwaj mężczyźni wpadli w policyjne sidła, kiedy handlowali polską heroiną przy ul. Daszyńskiego w Jeleniej Górze.

Policja na podstawie informacji operacyjnych ustaliła, że 37-letni mieszkaniec Piechowic może mieć związek z przestępczością narkotykową. Podejrzenie okazało się uzasadnione. W czwartek piechowiczanin udał się do Jeleniej Góry, gdzie przy ul. Daszyńskiego usiłował sprzedać środki odurzające 44-latkowi z Wrocławia.

Mieli na nich oko policjanci, którzy złapali przestępców na gorącym uczynku. Na widok stróżów prawa mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać. – Była to transakcja kupna – sprzedaży „polskiej heroiny”. Policjanci zabezpieczyli kilka porcji tego narkotyku – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. 44-latkowi został postawiony zarzut posiadania środków odurzających, a 37-letniemu mężczyźnie postawiono zarzut udzielania narkotyków za co grozi mu do 10 lat więzienia. Wobec 37-letniego mężczyzny policja wystąpiła z wnioskiem o jego aresztowanie. W przeszłości był on notowany za inne przestępstwa kryminalne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group