Środa, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 11391
Zalogowanych: 29
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wodnik namawia do e–faktur

Środa, 13 listopada 2013, 8:02
Aktualizacja: 8:03
Autor: Angela
Około tysiąc z 30. tysięcy klientów już przekonało się do e–faktury czyli elektronicznego rachunku za wodę i ścieki wystawianego przez spółkę Wodnik w Jeleniej Górze. – To wygodne rozwiązanie, które służy nie tylko do rozliczenia płatności – przekonuje Wojciech Jastrzębski, prezes spółki Wodnik.

E-faktura jest jednym z elementów Internetowego Biura Obsługi Klienta, aplikacji internetowej, która umożliwia otrzymywanie faktur za wodę i ścieki w formie elektronicznej e-faktura oraz dostęp do informacji istotnych dla odbiorcy usług spółki Wodnik.

- Użytkownik ma podgląd faktur wystawionych od dnia następnego po aktywacji konta, historii wpłat (z tolerancją 3-5 dni od dnia przelewu), kontrolę rozrachunków związanych z dostawą wody i odprowadzaniem ścieków, przegląd historii wskazań wodomierza, możliwość przekazywania odczytów, analizy zużycia wody i odprowadzanych ścieków, może też weryfikować dane ewidencyjne oraz przesyłać i otrzymywać wiadomości o awariach czy w przerwach w dostawie wody – wylicza Wojciech Jastrzębski, prezes Wodnika.

Aby utworzyć konto w I-BOK i otrzymywać e-faktury należy zapoznać się z „Formularzem akceptacji” zamieszczonym na stronie http://www.wodnik.net.pl/pl/ibo, złożyć podpisany egzemplarz w siedzibie spółki przy Pl. Piastowskim 21 lub przekazać go pracownikowi odczytującemu wodomierz albo pobrać „Formularz akceptacji” ze strony internetowej i po wypełnieniu przesłać w formie elektronicznej na podany adres e-mail.
W przypadku pytań lub wątpliwości można się kontaktować ze spółką pod numerem tel. 75 73 03 500 lub e-mailowo: ibo@wodnik.net.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wiek 50 lat to już senior?

Oddanych
głosów
820
Tak
15%
Nie
85%
 
Głos ulicy
Dni Podgórzyna – czy impreza się podobała?
 
Miej świadomość
Ukraina pozwała Polskę: Koniec Sojuszu?
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Aktualności
Radni główkują
 
Aktualności
Debatują o pieniądzach
 
Piłka nożna
Barycz za mocna [WYNIKI/TABELA]
 
Aktualności
Policjanci z sąsiedztwa
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group