Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 10546
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wkrótce w Karpaczu zimowe mistrzostwa prezenterów muzyki

Środa, 16 stycznia 2013, 10:38
Aktualizacja: 10:39
Autor: Org
Druga edycja Zimowych Mistrzostw Polski Prezenterów Muzyki odbędzie się od 28 stycznia do 2 lutego w Karpaczu. To impreza, podobnie jak letnia "Plażówka", promująca DJ–ów. Została zorganizowana przez dwóch show–manów: Janka Gierszanina i Bogdana Ceglarskiego pod patronatem PSPM DJ UNION.

- Pierwszy dzień przeznaczamy na "aklimatyzację" i wolny turniej o beczkę piwa. Drugi i trzeci to eliminacje, a na końcu - finał. W weekend zaplanowaliśmy show z udziałem finalistów i zaproszonych gości – informują organizatorzy.

Podczas mistrzostw przewidziane są też spotkania z DJ-ami na temat współpracy i występy startujących w konkursie (na stoku narciarskim przy "Dworze Liczyrzepy") oraz ognisko i kulig. Imprezę poprowadzi Bogdan Fabiański (Radio Dla Ciebie).
Zgłoszenia na djbodzio@onet.eu

Regulamin:

Zimowe Mistrzostwa Polski Prezenterów Muzyki 2013 odbędą się w „Dworze Liczyrzepy” w Karpaczu w dniach 28 stycznia do 01 lutego 2013 r.
Zgłoszenia należy składać bezpośrednio do głównego organizatora Bogusława Ceglarskiego na e-mail: djbodzio@onet.eu podając imię, nazwisko, pseudo i miasto (miejscowość) pochodzenia nie później, niż do 25 stycznia 2013 roku. Dodatkowe informacje pod nr tel. +48 604 504 504 .
Dojazd i pobyt uczestnika konkursu na własny koszt .
Oceniać będzie Jury składające się z osób wytypowanych przez Organizatora
( zawodowi prezenterzy, osoby z branży rozrywkowej ).
Każdy uczestnik konkursu zaprezentuje 10 minutowy blok muzyczny w eliminacjach konkursu a po wejściu do finału, 20 minutowy program muzyczny. Na przygotowanie się do startu (ustawienie sprzętu) uczestnik ma 2 minuty, czas ten będzie bezwzględnie egzekwowany. Uwaga! Program tylko z legalnych nośników.
Ze względu na to, iż są to mistrzostwa prezenterów SHOW-MANÓW, Jury oceniać będzie przede wszystkim pracę z mikrofonem (sposób wysławiania się), umiejętność nawiązania kontaktu z publicznością, dobór repertuaru, ruch sceniczny, strój, oraz tradycyjnie - miksowanie.
Konkurs trwać będzie cztery dni. W pierwszym dniu – aklimatyzacja i konkurs na najbardziej dowcipny blok muzyczny ze specjalną nagrodą - ocenia publiczność. Drugi i trzeci dzień – eliminacje. Czwarty dzień – finał. Trzy pierwsze miejsca przyznane w finale, otrzymują nagrody ufundowane przez sponsorów.
Do dyspozycji uczestników będzie konsoleta dyskotekowa ( mikser: DJM 700 oraz 2 odtwarzacze CDJ 850 firmy „Pioneer” ). Organizator zastrzega sobie zmianę sprzętu na nowszy ( wyższy model ), tej samej firmy. Używanie własnego sprzętu poza mikrofonem i słuchawkami wymaga akceptacji głównego organizatora w momencie przyjmowania zgłoszenia.
Lista startowa zostanie ogłoszona po zamknięciu listy uczestników i ustalona w drodze losowania.
Uczestnicy zobowiązani są do prezentowania muzyki na stoku narciarskim w godzinach od 12.00 do 15.00 według wcześniej ustalonego grafiku.
Laureaci Mistrzostw ( finaliści ) zobowiązują się do występu na imprezie podsumowującej Mistrzostwa w dniach 01, 02 lutego w „Dworze Liczyrzepy” w Karpaczu. Terminy do uzgodnienia z organizatorem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
784
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group