Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 6450
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wirtualne starcie w książnicy

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 12 maja 2009, 7:59
Aktualizacja: 8:00
Autor: Angela
Już 30 maja i 1 czerwca w Książnicy Karkonoskiej rusza II edycja Jeleniogórskiego Turnieju Gier Komputerowych. Zapisać można się już teraz, a ostateczny termin zgłoszeń upływa 27 maja. Liczba miejsc jest ograniczona.

Podczas pierwszej edycji do komputerowych rozgrywek zasiadło 75 osób. Taka liczba chętnych zaskoczyła samych organizatorów. Wszyscy z uczestników świetnie się bawili a najlepsi otrzymali sporo ciekawych nagród. Kończąca turniej ankieta wypełniana przez miłośników gier, potwierdziła, że nie obędzie się bez drugiej edycji turnieju.

– Po odniesionym sukcesie oraz dużej liczbie uczestników dajemy szansę rewanżu w następujących grach: FIFA 2009 oraz wyścigowej grze RIDGE RACER 6 - mówi Rafał Przyszlak z Książnicy Karkonoskiej. Tym razem gracze będą mogli zmierzyć się na konsoli do gier XBOX 360, na ogromnym ekranie przy znakomitym udźwiękowieniu.

Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji, ciekawsze nagrody i jeszcze lepszą atmosferę. Dają też gwarancję na wspaniałą zabawę i mile spędzony czas.
- Zapraszamy dzieci i młodzież do zapisywania się w budynku biblioteki lub na adres mail: turniejelonka@interia.pl do 27 maja, jednak liczba miejsc jest ograniczona – mówi Rafał Przyszlak.

Wszelkie pytania oraz więcej informacji na temat turnieju komputerowego można znaleźć na stronie internetowej www.biblioteka.jelenia-gora.pl, w budynku biblioteki pytając o Rafała Przyszlaka oraz pisząc na adres mail: turniejelonka@interia.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group