Reklama
Wtorek, 2 czerwca
18°C Jelenia Góra
Czytających: 69 428 Zalogowanych: 16
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Kamera na Górze Szybowcowej Aktualności Ratują życie i zdrowie innych ludzi — GOPR świętuje 50-lecie Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

Wiosna w „ósemce”

Świętem radości był wczorajszy (21.03) pierwszy dzień wiosny w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 8.

Autor: WAC 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

Mimo nie najlepszej aury, humory zarówno uczniom jak i ich nauczycielom dopisywały. Przygotowania do święta wiosny w „ósemce” trwały od kilku dni. Uczniowie klas I – III przygotowali okolicznościowe plakaty. Zadbali też o odpowiednie „wiosenne” ozdoby swoich strojów, w których pojawili się wczoraj w szkole.

Głównym elementem obchodów święta wiosny był okolicznościowy apel, podczas którego dzieci odśpiewały słynny przebój Skaldów „Wiosna. Swój talent wokalny zaprezentowali też nauczyciele, którzy w formie karaoke wykonali utwór Marka Grechuty „Wiosna, ach to ty”. Apel był też okazją do wręczenia nagród laureatom szkolnych konkursów, między innymi płynnego czytania.

Dodajmy też, że uczniowie SP nr 8, która jest jedyną podstawówką integracyjną w mieście, nie zapomnieli o przypadającym wczoraj Światowym Dniu Zespołu Downa. Dzieci z klas IV – VIII przyszły tego dnia w dwóch różnych skarpetkach.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Dachy- Firma dekarska Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Usługi budowlane Łomnica Do uzgodnienia Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka