Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 8788
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wilcze doły na 1 Maja

Wtorek, 20 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Wilcze doły na 1 Maja
Fot. Arek
Nic tak jak kałuże nie zakamufluje dziur i wyrw w jezdniach. Dla kierowców to pułapki. Ci, którzy nie znają jeleniogórskich ulic, ryzykują uszkodzeniem samochodu. Dla przechodniów, którzy znajdą się w zasięgu chlapnięcia wodą, to także niechciany prysznic z deszczówki.

Po nocnej ulewie wystarczyło rano przejść się na ulicę 1. Maja. W remontowanym gruntownie kilka lat temu trakcie, jest kilka wilczych dołów, w które wpadają nie tylko autobusy komunikacji miejskiej.

Jedna z dziur znajduje się tuż przy przystanku Tunel. Kierowcy nie mają możliwości, aby tę wyrwę ominąć. I jak tu się dziwić, że zawieszenia pojazdów MZK na tym cierpią? Dziury są także po przeciwnej stronie ulicy.

Nie najlepiej wygląda chodnik, który nie był modernizowany od kilkudziesięciu lat. A to właśnie tym trotuarem i ulicą podążają turyści, którzy wysiadają z pociągów na dworcu głównym oraz z autobusów na sąsiednim przystanku PKS i prywatnych przewoźników.

Tymczasem ten odcinek ulicy 1 Maja nie zostanie w tym roku wyremontowany. Można liczyć jedynie na prowizoryczne załatanie wyrw, które – mimo że o srogiej zimie zapomnieliśmy – wciąż straszą i są niebezpieczne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group