Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 5379
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wilcze doły na 1 Maja

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 20 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Fot. Arek
Nic tak jak kałuże nie zakamufluje dziur i wyrw w jezdniach. Dla kierowców to pułapki. Ci, którzy nie znają jeleniogórskich ulic, ryzykują uszkodzeniem samochodu. Dla przechodniów, którzy znajdą się w zasięgu chlapnięcia wodą, to także niechciany prysznic z deszczówki.

Po nocnej ulewie wystarczyło rano przejść się na ulicę 1. Maja. W remontowanym gruntownie kilka lat temu trakcie, jest kilka wilczych dołów, w które wpadają nie tylko autobusy komunikacji miejskiej.

Jedna z dziur znajduje się tuż przy przystanku Tunel. Kierowcy nie mają możliwości, aby tę wyrwę ominąć. I jak tu się dziwić, że zawieszenia pojazdów MZK na tym cierpią? Dziury są także po przeciwnej stronie ulicy.

Nie najlepiej wygląda chodnik, który nie był modernizowany od kilkudziesięciu lat. A to właśnie tym trotuarem i ulicą podążają turyści, którzy wysiadają z pociągów na dworcu głównym oraz z autobusów na sąsiednim przystanku PKS i prywatnych przewoźników.

Tymczasem ten odcinek ulicy 1 Maja nie zostanie w tym roku wyremontowany. Można liczyć jedynie na prowizoryczne załatanie wyrw, które – mimo że o srogiej zimie zapomnieliśmy – wciąż straszą i są niebezpieczne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~kierowca 20-06-2006 11:42
Urzad Dróg i Mostów ma nasz głeboko w poważaniu. U nas na Wzgórzu Kosmonautów dziury jak cholera. Przyjdzie tu i zrobcie jakies zdjecia, może się zainteresują.
~JPGT 20-06-2006 22:09
O jakich Wy turystach piszecie, przecież już od dawna nikt nie przyjeżdża do Jeleniej PKP.
~Komunista 20-06-2006 22:54
Przykładem naprawy dróg jest ulica kamiennogórska od nr 14 w do końca . Władze miasta postanowiły wyłożyć w dziury stary asfalt (nawet tego nie podgrzali) wywalili , rozplantowali po dziurach ubili i poszli . Kurz jak był tak jest a dodatkowo smród starego asfaltu . Zdaje się że osiedle przy ulicy Kamiennogórskiej od nr 14 do końca nigdy nie doczeka się drogi z prawdziwego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group