Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 8811
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Wigilia w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym

Sobota, 21 grudnia 2019, 8:13
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 grudnia 2019, 13:29
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Wigilia w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym
Fot. Starostwo Powiatowe
Było pięknie, uroczyście i naprawdę serdecznie. Tak wyglądało spotkanie wigilijne, które kilka dni temu odbyło się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Szklarskiej Porębie.

W przygotowania byli zaangażowani wszyscy wychowankowie wraz z dyrekcją, wychowawcami, gronem pedagogicznym i pracownikami ośrodka.

Wraz z całą społecznością ośrodka w uroczystej kolacji uczestniczyli między innymi: wicestarosta jeleniogórski Jarosław Kotliński oraz dyrektor Wydziału Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego Sylwester Urbański.

Spotkanie rozpoczęło się krótkim przemówieniem dyrektora MOW Jarosława Grabowskiego, po którym zgromadzeni na sali podopieczni oraz goście obejrzeli wzruszające Jasełka w wykonaniu wychowanków. W przedstawienie aktorzy włożyli wiele serca, wywołując w oglądających nieskrywane wzruszenie.

Goście dziękowali za pięknie zorganizowaną Wigilię, ale szczególnie wiele ciepłych słów poświęcili wychowankom MOW-u, doceniając ich wysiłki, drobne sukcesy, pracę nad sobą, życząc im realizacji marzeń. Potem był czas na podzielenie się opłatkiem, indywidualne życzenia i serdeczności. Potem wszyscy zasiedli do spożywania wigilijnych potraw.

Twoja reakcja na artykuł?

6
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group