Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 3492
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wielki piknik już w ten weekend

Piątek, 23 września 2016, 8:35
Aktualizacja: Środa, 28 września 2016, 13:40
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Region: Wielki piknik już w ten weekend
Fot. Organizator
Jeleniogórskie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa organizuje w najbliższy weekend (24–25.09) na terenie Ośrodka "Skalnik " w Borowicach 26. Piknik Integracyjny dla Rodzin i Przyjaciół Stowarzyszenia. W programie zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Dla uczestników przygotowano miłą zabawę, grillowanie, warsztaty kuglarskie, pokazy strażackie, zajęcia sportowe i muzyczne, a także tradycyjne pieczenie ziemniaka. Istnieje możliwość zakwaterowania (koszt noclegu pokrywa uczestnik). Mile widziane są ciasta domowej roboty oraz inne specjały przyniesione przez uczestników.

- W związku z tym, że 24 września odbywa się rajd rowerowy, droga do Borowic będzie zamknięta w godz. 10:00 - 16:00. W tych godzinach dojazd do Borowic będzie możliwy tylko przez Karpacz. Należy za Kościółkiem Wang dojechać do skrzyżowania Sosnówka-Borowice. Tam służby drogowe dadzą zezwolenie na przejazd. Należy poinformować, że jedziecie państwo do Borowic na piknik Stowarzyszenia (takie są ustalenia z organizatorem rajdu) – informuje Bożena Tarłowska, z-ca prezesa zarządu Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Down.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 884 632 170.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group