Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 6093
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kłomnice: Wielkanocny Wyścig Kolarski w Kłomnicach

Czwartek, 18 kwietnia 2013, 15:20
Aktualizacja: 15:24
Autor: MDvR
Jazda indywidualna na czas w ramach Wielkanocnego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Kłomnice, będąca I serią Pucharu Polski odbyła się 13 kwietnia w Kłomnicach. W zmaganiach brali udział zawodnicy i zawodniczki z młodszych kategorii wiekowych i elita kobiet. Ścigali się również mastersi.

Zawodnicy ścigali się na dystansie 10km. Nasz jedyny reprezentant Waldemar Twardziszewski uplasował się na 15. pozycji w kat M50. Natomiast w niedzielę 14 kwietnia również w Kłomnicach odbyła się druga odsłona zmagań w ramach XIII Wielkanocnego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Kłomnice - wyścig ze startu wspólnego. Zawody te były zaliczane do Pucharu Polski i brali w nim udział zawodnicy i zawodniczki z młodszych kategorii wiekowych, elita kobiet oraz kategoria masters. Zawodnicy w kategorii Masters ścigali się na dystansie 52,5km. Jedyny reprezentant naszego klubu Waldemar Twardziszewski zajął 22. pozycję w kat M50.

W miniony weekend 14 kwietnia zawodnicy MKS-u Karkonosze startowali również w czeskim Libercu, gdzie pokazali się z bardzo dobrej strony. Najlepszym wynikiem może pochwalić się: Jarosław Wojczal - 3. miejsce w kat Masters 2, Mateusz Kaciłowicz - 12. pozycja w kat. Elita, Paweł Wojczal - 14. lokata w kat. Elita, Marcin Gurlaga - przez defekt roweru nie ukończył wyścigu.

(MKS Karkonosze)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
844
Tak
10%
Nie
61%
Zamierzam sobie zrobić
2%
Nigdy sobie nie zrobię
27%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
Aktualności
Lodowisko lada dzień
 
112
Gigantyczny korek
 
112
TIR w rowie
 
112
Autobus w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group