• Sobota, 21 lipca 2018
  • Godz. 9:55
  • Imieniny: Dalidy, Daniela, Andrzeja, Wawrzyńca
  • Czytających: 3552
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wielkanocne klimaty w Przystani Twórczej

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 18 marca 2018, 10:21
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 marca 2018, 5:48
Autor: WAC
Fot. WAC
Wiele akcentów związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi towarzyszyło kolejnym warsztatom z cyklu Bajkowa Sobota Kreatywnej Rodzinki, które odbyły się w Przystani Twórczej w Cieplicach.

Bajkowa Sobota tradycyjnie zgromadziła liczne grona najmłodszych wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami. Podczas zajęć zarówno stali bywalcy jak i ci, którzy po raz pierwszy zawitali na warsztaty w cieplickiej placówce tworzyli ozdoby wielkanocne.

Dla uczestników przygotowano pięć stanowisk, na których powstawały bajecznie kolorowe koszyczki na święconkę oraz zajączki na słodycze, girlandy do przyozdobienia okien, serwetki, styropianowe jajka zdobione bibułą, cekinami, wstążkami i piórkami oraz ręcznie malowane doniczki, w których sadzono owies do przyozdobienia wielkanocnego stołu.

- Podobnie jak na każdych warsztatach, tak i dziś zaskakuje nas wielka kreatywność i wyobraźnia zwłaszcza najmłodszych – mówi Edyta Szymańska z Przystani Twórczej. - Pragnę podkreślić, że naszym założeniem jest, aby działania artystyczne angażowały wspólnie nie tylko dzieci ale i starszych - podsumowuje

Kolejne warsztaty z cyklu Bajkowa Sobota Kreatywnej Rodzinki odbędą się 14 kwietnia. Tym razem będą one poświęcone tematyce wiosennej i połączone z otwarciem wystawy fotografii „My Słowianie”.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600
Głos ulicy
Etykieta prawdę ci powie?  1
TV Dami
Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra z dnia 20.07.2018 r.  
Miej świadomość
Czego bałbyś się w średniowieczu?  7
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  73
Aktualności
KCGO – klamka zapadła  1
Aktualności
W Starej Kamienicy zagryzione zostały psy  12
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group