Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 7499
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wielkanocne klimaty w Przystani Twórczej

Niedziela, 18 marca 2018, 10:21
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 marca 2018, 5:48
Autor: WAC
Jelenia Góra: Wielkanocne klimaty w Przystani Twórczej
Fot. WAC
Wiele akcentów związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi towarzyszyło kolejnym warsztatom z cyklu Bajkowa Sobota Kreatywnej Rodzinki, które odbyły się w Przystani Twórczej w Cieplicach.

Bajkowa Sobota tradycyjnie zgromadziła liczne grona najmłodszych wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami. Podczas zajęć zarówno stali bywalcy jak i ci, którzy po raz pierwszy zawitali na warsztaty w cieplickiej placówce tworzyli ozdoby wielkanocne.

Dla uczestników przygotowano pięć stanowisk, na których powstawały bajecznie kolorowe koszyczki na święconkę oraz zajączki na słodycze, girlandy do przyozdobienia okien, serwetki, styropianowe jajka zdobione bibułą, cekinami, wstążkami i piórkami oraz ręcznie malowane doniczki, w których sadzono owies do przyozdobienia wielkanocnego stołu.

- Podobnie jak na każdych warsztatach, tak i dziś zaskakuje nas wielka kreatywność i wyobraźnia zwłaszcza najmłodszych – mówi Edyta Szymańska z Przystani Twórczej. - Pragnę podkreślić, że naszym założeniem jest, aby działania artystyczne angażowały wspólnie nie tylko dzieci ale i starszych - podsumowuje

Kolejne warsztaty z cyklu Bajkowa Sobota Kreatywnej Rodzinki odbędą się 14 kwietnia. Tym razem będą one poświęcone tematyce wiosennej i połączone z otwarciem wystawy fotografii „My Słowianie”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
141
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
40%
Nie najlepiej
14%
Wciąż fatalnie
20%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group